М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
sanek15604
sanek15604
05.06.2021 07:57 •  Физика

Вчём разница между молекулой и атомом? каков состав молекулы воды?

👇
Ответ:
bananchik9
bananchik9
05.06.2021
Молекулы состоят из атомов и не наоборот, состав молекулы воды H2O
4,4(13 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
maksim393
maksim393
05.06.2021

Апарат повинен за кілька місяців пройти від 5 до 20 кілометрів і здійснити повноцінний аналіз марсіанських ґрунтів і компонентів атмосфери. Космічний корабель доставки було обладнано допоміжними ракетними двигунами для точнішої контрольованої посадки, які раніше для спуску марсоходів не використовувалися. Метою експедиції є визначення життєпридатності Марса, вивчення його клімату та планетології, а також збір даних для майбутнього польоту людини на цю планету[5]. У розробці апарату крім НАСА взяли участь також Caltech і JPL. Назву Curiosity було обрано 2009 року шляхом інтернет-голосування серед варіантів, запропонованих школярами.

Запуск апарату до Марса здійснено 26 листопада 2011 року. Він успішно приземлився на Марс 6 серпня 2012 о 05:31 UTC (08:31 за київським часом) у кратері Ґейла[6].

Фахівці американського космічного агентства НАСА вирішили надіслати марсохід у кратер Ґейла. У цій величезній воронці добре проглядаються глибинні шари марсіанського ґрунту, що розкривають геологічну історію червоної планети. Плановий термін служби на Марсі становить 1 марсіанський рік (686 земних днів), однак за сприятливих обставин можна сподіватися набагато довшого терміну.

Завдання та цілі місії[ред. • ред. код]

MSL має чотири основні цілі:

З'ясувати, чи існувало коли-небудь життя на Марсі.Отримати докладні відомості про клімат Марса.Отримати докладні відомості про планетологію Марса.Здійснити підготовку до висадки людини на Марс.

Для досягнення цих цілей перед MSL поставлено вісім основних завдань:

Виявити та встановити природу марсіанських органічних вуглецевих сполук.Виявити речовини, необхідні для існування життя: вуглець, водень, азот, кисень, фосфор, сірку.Виявити можливі сліди перебігу біологічних процесів.Визначити хімічний склад марсіанської поверхні.Встановити процес формування марсіанських каменів і ґрунту.Оцінити процес еволюції марсіанської атмосфери в довгостроковому періоді.Визначити поточний стан, розподіл і кругообіг води та вуглекислого газу.Встановити спектр радіоактивного випромінювання на поверхні Марса.
4,5(70 оценок)
Ответ:
Полная энергия тела есть сумма потенциальной и кинетической энергий: Wпол = Wпот + Wкин. В момент падения Wпот = 0 (т.е. высота в момент падения = 0), значит осталось найти Wкин = \frac{ mV^{2}}2, где масса известна. Найдем скорость тела в момент падения. Связь между изменением координаты и скоростью при равноускоренном движении (ускорение постоянно и равно ускорению свободного падения) выражается формулой Δy=\frac{ V_{1} ^{2} - V_{0}^{2}}{2g}, где V_{1} - скорость тела в момент падения, V_{0} - скорость с которой тело бросили. Поскольку мы не знаем, в каком направлении бросили тело (под каким углом к горизонту \alpha), то в общем виде вышеуказанное выражение можно переписать как V_{1}^{2} =2gh+(V_{0}sin \alpha)^{2}, где Δy заменили на высоту h. Тогда окончательная формула для решения задачи будет: Wпол = Wкин = \frac{ m(2gh+(V_{0}sin \alpha)^{2})}2. Если тело бросили вертикально вверх или вертикально вниз, то Wпол = Wкин = \frac{ 5(2*9,81*20+10^{2})}2=1231 Дж, если строго по горизонтали, то Wпол = Wкин = \frac{ 5(2*9,81*20)}2=981 Дж. В остальных случаях ответа на вопрос задачи требуется знать угол к горизонту, под которым тело бросили, и ответ будет в диапазоне от 981 до 1231 Дж.
4,5(10 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Физика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ