Важільний реостат має важіль, який переміщується з одного елементу опору на інший при певних умовах, він дає стрибкоподібну зміну опору.
Повзунковий реостат. Складається з дроту з високим питомим опором, який виток до витка намотаний на стрижень або трубку з ізолюючого матеріалу. Дріт покритий шаром окалини, яка спеціально створюється при виробництві. При переміщенні повзунка, з приєднаним до нього контактом, шар окалини зіскоблюється, і електричний струм протікає з дроту на повзунок. Чим більше витків дроту від нерухомого контакту до рухомого, тим більшим буде опір. Такі реостати застосовуються в навчальному процесі. Різновидом ползункового реостата є агометр, в якому роль повзунка виконує коліщатко з провідного матеріалу, що рухається по поверхні діелектричного барабана з намотаним на нього дротом.
Объяснение:
а-3; б-5; в-1; г-2;
Объяснение:
потенциальная и кинетическая энергия тела не меняются - движение спутника Земли по круговой орбите (скорость константна, высота константна)
потенциальная энергия тела возрастает, кинетическая- не меняется -
спортсмен натягивает тетиву лука (скорость константна в конечных точках, увеличивается деформация)
кинетическая энергия тела возрастает, потенциальная-не меняется - старт автомобиля на гонках по горизонтальному участку дороги (скорость не константна, высота константна)
сосулька падает с крыши дома - потенциальная энергия тела уменьшается, кинетическая- растет (скорость возрастает, высота уменьшается)