ответ:Далеко не всі народи світу зустрічають Новий рік 1 січня. Євреї і ефіопи зустрічають його раніше нас, а у тувинців і китайців – пізніше. Пов`язано це з тим, що в різних етносів і релігійних конфесіях за точку відліку часу вибиралися різні події і дати. Іудеї ведуть рахунок від створення світу, християни – з дня народження Христа, буддисти – з дати смерті Будди. Правда, в міжнародному побуті сьогодні використовується тільки християнський григоріанський календар – це диктується міркуваннями практичності. Ісламський календар є офіційним лише в Саудівській Аравії і деяких інших державах Перської затоки. Решта мусульманських країн використовують його лише для релігійних потреб.В Індії існують більше двадцяти систем літочислення, в Непалі – трохи менше, але і Делі, і Катманду все одно змушені орієнтуватися на календар, прийнятий рештою людства. Однак і ця взята в якості універсальної системи літочислення є досить умовна. Адже якщо подумки уявити 3, 35 млрд років, що минули з часу створення Землі як одну добу, то перші ознаки життя на планеті виявилися близько полудня. Людина ж, за цією шкалою часу, з`явилася за чотири секунди до півночі, а досліджуваний історією час (останні 6-7 тис. років) триває лише чверть секунди.
Объяснение:Не за что)
Якщо потерти, наприклад, ебонітову паличку об хутро, то ебоніт набуває властивості притягувати до себе легкі предмети, тобто, говорять, що ебоніт зарядився або на поверхні ебоніту створили електричний заряд. Що ж таке електричний заряд, які його властивості і види?
? - Які ж існують види електричних зарядів?
Дослід 2.1
Зарядимо два електроскопа: один з до скляної палички, натертої об шовк, а інший - з до ебонітової палички, натертої об хутро. Причому, зарядимо ці електроскопи таким чином, щоб відхилення листків обох електроскопів було однаковим. Через деякий час обидва електроскопи виявляться незарядженими, а це означає, що заряди скла і ебоніту, взяті в однакових кількостях, нейтралізують (компенсують один одного).
Це свідчить про те, що існує два види електричного заряду.
Якщо в цих дослідах використовували б інші наелектризовані речовини, то одні з них проявляли б такі електричні властивості як скло, натерте об шовк, а інші - як ебоніт, натертий хутром. Таким чином, не дивлячись на розмаїття різних речовин в природі, існує лише два різних роди заряду.
Ми бачимо, що заряди скла і ебоніту компенсують один одного, а величинам, які при додаванні зменшують одна одну, прийнято приписувати різні знаки. Тому було запропоновано приписувати і електричним зарядам різні знаки, розділяючи їх на позитивні і негативні.
Объяснение:
Мништ ООО папа при от нас есрмп всемриоин
Ну крч сила равна 200 H