М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
oxanalusevich
oxanalusevich
19.10.2022 19:20 •  Физика

Координати дерева, каменя та світлофора, розташованих на узбіччі прямолінійної ділянки дороги, відповідно такі: x д = -1 км ; x к = 2 км ; x c = 3,5 км. накресліть координатну вісь, позначте на ній початок координат і положення зазначених тіл. визначте відстань між тілами. умоляю !

👇
Ответ:
Между Деревом и Камнем 
2 - (-1) = 3 км

Между Деревом и Светофором
3,5 - (-1) = 4,5 км

Между Камнем и Светофором:
3,5 - 2 = 1,5 км

Координати дерева, каменя та світлофора, розташованих на узбіччі прямолінійної ділянки дороги, відпо
4,8(74 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
margarinfox
margarinfox
19.10.2022
1. Электродвижущей силой источника (ЭДС) называется величина равная отношению работы сторонних сил Аст по перемещению заряда вдоль замкнутой цепи к величине этого заряда q.

ЭДС обозначается буквой  ; измеряется в Вольтах.

Формулировка закона Ома для полной цепи - сила тока прямо пропорциональна сумме ЭДС цепи, и обратно пропорциональна сумме сопротивлений источника и цепи , где E – ЭДС, R- сопротивление цепи, r – внутреннее сопротивление источника.

2. Механические волны – процесс распространения механических колебаний в среде (жидкой, твердой, газообразной).
Поперечная механическая волна - волна, в которой частицы среды перемещаются перпендикулярно направлению распространения волны.

Продольная волна - волна, в которой движение частиц среды происходит вдоль направления распространения волны.

Под скоростью волны понимают скорость распространения возмущения.

Звуковые волны (звук) — это упругие продольные волны, которые, воздействуя на слуховой аппарат человека, вызывают определенные (слуховые) ощущения.
Обладает. Емкость это свойство, характеризующее накапливать электрический заряд. А то, что он незаряженный, что ж из этого! Конденсатор тоже может быть незаряженным. Проводник можно представить как внутреннюю обкладку цилиндрического конденсатора, когда внешняя, скажем, удалена на бесконечность. Емкость обычного проводника, конечно, будут гораздо меньше емкости специального конденсатора. То есть чтобы накопить один и тот же заряд, напряжение нужно гораздо большее. И в расчетах этой емкостью, скорее всего, пренебрегут, но нельзя сказать, что ее нет вообще.


ответить письменно на вопросы: 1. электродвижущая сила. закон ома для полной цепи. 2. механические в
4,7(40 оценок)
Ответ:
semabulov
semabulov
19.10.2022

SHINKANSEN JR-Maglev (Японія) – 603 км/год

Найшвидший потяг світу є магнітоплан. Під час тестувань у квітні 2015 року йому вдалося розвинути швидкість 603 км/год. Окрім того, потяг майже безшумний і надзвичайно безпечний. Проте поки що він не введений у регулярну експлуатацію.

TGV/AGV (Франція) – 575 км/год

Це найшвидший у світі рейковий потяг. І один із найстаріших швидкісних потягів у Європі, адже перші моделі TGV з’явилися ще у 1970-х. У 2007 році TGV POS встановив абсолютний рекорд для «традиційних» потягів, який досі не вдалося перебити нікому, − 574,8 км/год.

Shanghai Transrapid Maglev (Китай) – 501 км/год

Це перший у світі експрес на магнітній подушці, введений у регулярну експлуатацію. Він долає шлях у 30,5 км від аеропорту «Пудун» до станції метро Longyang за 7–8 хв і щороку перевозить 4 млн пасажирів. Розробляла його німецька компанія Transrapid, що є дочірнім підприємством Siemens AG і ThyssenKrupp. Максимальна швидкість, до якої зміг розігнатися цей маглев, − 501 км/год.

HARMONY CRH 380A (Китай) – 486 км/год

Ще один китайський, але цього разу рейковий, потяг активно працює на 4-х важливих напрямках країни. Ця модель – китайське перероблення японського «Сінкасена», виготовлена CSR Qingdao Sifang, Locomotive and Rolling stocks. Уперше він став на рейки у 2010 році, а розігнатися зміг до 486 км/год.

Transrapid TR-09 (Німеччина) – 450 км/год

У цього потяга досить сумна доля. На відміну від свого китайського брата, він так і не дочекався пасажирів. Маглев, що мав сполучати Мюнхен з аеропортом, зазнав аварії при тестуванні у 2006 році, внаслідок чого загинуло 23 людей. У 2011 році експериментальний трек закрили, а у 2016 році потяг було виставлено на аукціон. Однак цифра у 450 км/год досі дозволяє зараховувати його до найшвидших потягів світу.

SIEMENS VELARO Е (Іспанія) − 350 км/год

На тестуванні цей потяг розігнався до 400 км/год, а реальна максимальна швидкість в експлуатації – 350 км/год. При його створенні було використано найновіші розробки ICE 3, створені для німецьких залізниць. Потяг курсує на лінії Барселона – Мадрид.

Ще один потяг, японський Alfa-X розвиває швидкість до 400 км/год. Рейковий «потяг-куля» наразі проходить тестування на ділянці «Сендай – Аоморі», обіцяючи стати найшвидшим на планеті «традиційним» потягом регулярного сполучення. Це поставить його на друге місце в списку найшвидших потягів, які регулярно експлуатуються.

4,4(8 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Физика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ