для того, чтобы поднять камень со дна озера нужно будет приложить силу, равную весу камня в воде.А она равна равнодействующей силы тяжести и архимедовой силы.
V(камня)=m(камня) :р(камня)= 15 кг : 0,0006кг/м3=25000м3
Р(камня в воде)=F(тяж)-Fa=m(камня)g - p(жидкости)V(камня)g
Р(камня в воде)=15 кг х10Н/кг - 1000кг/м3 х 0,006м3 х 10Н/кг=150Н-60Н=90Н
зная силу ,которую необходимо приложить, легко вычислить работу, необходимо силу умножить на путь, в данном случае путь равен глубине озера
А=FS=90Н х 3м=270
Здравствуйте!
Насыщенный водяной пар - пар, находящийся в динамическом равновесии со своей жидкостью.
Динамическое равновесие между жидкостью и ее паром возникает, когда процесс испарения и конденсации уравновешивают друг друга.
Абсолютная влажность воздуха показывает, сколько граммов водяного пара содержится в 1 м³ воздуха.
ρ = 1 г/м³
Относительная влажность воздуха φ называют отношение абсолютной влажности воздуха ρ к плотности ρ₀ насыщенного водяного пара при той же t°С, выраженной в процентах.
φ=ρ/ρ₀ * 100% или φ=p/p₀ * 100%
ρ - плотность, p - давление } - водяного пара.
ρ₀ - плотность, p₀ - давление } - насыщенного водяного пара.
Точка росы - t°С, при которой влажность воздуха равна 100% и пар, находящийся в воздухе становится насыщенным.
Свойства насыщенного водяного пара в том, что его давление не зависит от объема, а зависит от температуры.
________________
В первом вложении - давление насыщенного водяного пара (мм. рт. ст.) и его плотность (г/м³, или 10⁻³ кг/м³).
Во втором вложении - психометрическая таблица.
Удачи в учебе!
міжнародна система одиниць (сі) (міжнародна абревіатура si з фр. système international d'unités) — сучасна форма метричної системи, збудована на базі семи основних одиниць[1]. сі є найуживанішою системою одиниць при проведенні вимірювань та розрахунків в різних галузях науки, техніки, торгівлі тощо.
у 1960 11-ю генеральною конференцією з мір та ваг міжнародна система одиниць сі була рекомендована як практична система одиниць для вимірювань фізичних величин. головна мета впровадження такої системи — об'єднання великої кількості систем одиниць (сгс, мкгсс, мкс тощо) з різних галузей науки й техніки та усунення труднощів, пов'язаних з використанням значної кількості коефіцієнтів при перерахунках між ними і створенням великої кількості еталонів для забезпечення необхідної точності. переваги сі забезпечують підвищення продуктивності праці проектантів, виробників, науковців; спрощують та полегшують навчальний процес, а також практику міжнародних контактів між державами.
міжнародна система одиниць сі складається з набору одиниць вимірювання та набору кратних і часткових префіксів до них. система також визначає стандартні і позначення для одиниць та правила запису похідних одиниць.
система сі не є незмінною, вона є набором стандартів, в якому створюються одиниці виміру та коригуються їхні визначення згідно з міжнародними залежно від рівня сучасного розвитку вимірювальних технологій.