самого початку свого існування людина ігала за природними явищами, що відбувалися навколо нього. Природно, що первісну людину цікавили багато, незрозумілі йому процеси, які він не міг пояснити.

Звичайно ж, людство не може усвідомити всі явища одночасно, оскільки усвідомлення всього, що відбувається, відбувається поступово. Спочатку людина просто ігає, потім вона це робить більш усвідомлено, плавно переходячи до цілеспрямованих досліджень природних явищ, проводить різні досліди, з'ясовує причини і знаходить якісь закономірності. Ось так повільно, але впевнено, зароджувалася наука про природні процеси та явища навколишнього світу.
Поступово наукові знання у сфері природних явищ накопичувалися і розширювалися, тому їх довелося розділити окремі наукові напрями. Однією з таких важливих та цікавих наукових напрямів є фізика. Ця найдавніша природна наука вивчає загальні закономірності природи, їх закони руху, властивості та будову матерії.
А наука, яка поєднує всі знання про природу, отримала назву природознавства. Така наука, як біологія, займається дослідженнями, що відбуваються у живій природі. Зміни у літосфері, гідросфері та атмосфері вивчає географія. Хімія займається вивченням властивостей речовин та їх перетворенням. А астрономія акцентує нашу увагу на галактиках та міжгалактичних просторах.

Знання про структуру та поведінку різних об'єктів стали поштовхом для розвитку фізики, як науки. Завдяки за природними явищами було встановлено закони механічного руху тіл та планет. Практичне застосування фізики дозволило людству просунутися у технологічному розвитку. Адже без знань фізики неможливо здійснити та продовжувати розвивати сучасні технології.
Завдяки знанням законів електрики, людина створила різноманітні побутові та промислові прилади, за до законів заломлення та відображення світла суспільство просунулося у вивченні оптики, а з розумінням закономірностей теплових процесів було створено реактивні та автомобільні двигуни, парові турбіни тощо. Без добрих знань фізики навряд чи був би можливий запуск космічних апаратів у космос та висадка астронавтів на Місяці.

У світі існує безліч фізичних теорій, які можуть пояснити природу будь-яких фізичних явищ, оскільки вони пройшли випробування часом. Фізика протягом багатьох століть продовжує вивчати різні природні явища, як механічні, електричні, світлові, теплові і т.д. Ми дізналися завдяки фізиці про такі фізичні явища, як віддзеркалення світла, кипіння води, походження блискавки. Без фізики ми мали техніки, оскільки її закономірності є основою дій всіх технічних пристроїв.
І щоб надалі осягати істину про світ природи, необхідно мати фізичні знання та вивчати цю науку.
В наше время , такое понятие природа , пользуется большой популярностью.
Но, некоторые люди совершенно забывают о том , что беречь природу, является нашей главной и преждевременной задачей . Все мы любим отдыхать на природе , разжигать костры , но никто в данных ситуация не задумывается о том, что может очень сильно навредить нашей окружающей среде, которая в последнее время очень сильно страдает от рук человека.
Частая вырубка лесов , очень сильно губит наше существование , т.к, в большей мере наша жизнь состоит из того, что мы дышим тем воздухом, который нам предоставляют деревья, кустарники , которых становится с каждым днем все меньше и меньше.
Каждый кто мусорит , засорят нашу природу , оказывает плохое влияние на почву и вызывает огромный , губительный вред для самих растений , которые в следствии такого ужасного обращения погибают .Строительство новых заводов , в которых не учитываются некоторые природоохранные методы , для того , чтобы наша природа оставалась в безопасности , после химических выбросов в атмосферу различных отходов и примесей , которые также влияют на нас самих.
Люди , будь аккуратнее и бережнее относитесь к природе , ведь без неё мы не сможем прожить , а при таком плохом отношении к ней , она скоро перестанет существовать . Задумайтесь над своим поведением и поступками , которые вы совершаете каждый день для сохранения нашей окружающей среды и нашего существования в целом.
Объяснение:
50м+200м+150м=400м
400м/45с=8,89м/с