Пусть половина пути S
t1=S/20; t2=S/25
t1+t2=S(1/20+1/25)=S(5/100+4/100)=S*9/100
Vcp=(S+S)/(t1+t2)=2S/(9S/100)=200/9=22,(2) м/с
Рисунки во вложении.
Если столбы расположить по одну сторону источника света, получим рис.22
Из него понятно, что источником света не может быть ни солнце (в этом случае углы альфа и бета должны быть равны (лучи от бесконечно удаленного источника идут параллельно), ни фонарь - в этом случае продолжение прямых АА1 и ВВ1 в сторону источника должны пересечься в точке расположения источника, но они расходятся, т.к tg(угла альфа)>tg(угла бета) и (угол альфа)>(угла бета) Следовательно, столбы расположенв по разные стороны источника света (рис.23), и источником света является фонарь
В епоху панування класичної фізики, яка досягла найбільшого розквіту на кінець XIX сторіччя, цей підхід характеризувався прагненням звести всю різноманітність світових процесів і явищ до механічного руху, до суто механічних закономірностей. Учені тієї епохи були глибоко переконані в тому, що будь-яке явище в принципі може бути розраховане з абсолютною точністю, що можуть бути точно обчислені і будь-які, скільки завгодно віддалені його наслідки.
Объяснение:
Це був так званий механістичний детермінізм — уявлення про те, що всі майбутні події однозначно визначені наперед умовами, що існують у даний момент. Вважалося також, що на будь-яке питання, поставлене природі, можна дістати певну однозначну відповідь типу «так» чи «ні». Можливість будь-яких випадкових подій повністю відкидалась.
ОТВЕТ: 22,(2) м/с ( примерно 22 м/с )