М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
jul45
jul45
23.04.2021 12:14 •  Физика

Расстояние между двумя маленькими шариками уменьшилось в 2 раза. во сколько раз увеличилась сила гравитационого взаимодействия?

👇
Ответ:

Силу гравитационного взаимодействия ( притяжения ) между двумя шариками можно вычислить по следующей формуле:

F = G * m1 * m2 / R², где G — гравитационная постоянная, m1 — масса первого шарика, m2 — масса второго шарика, R — небольшое расстояние между шариками.

Массу каждого шарика увеличили в 2 раза:

F1 = G * 2m1 * 2m2 / R² = 4 * ( G * m1 * m2 / R² ) = 4F.

ответ: Сила гравитационного притяжения между заданными шариками увеличится в 4 раза.

4,7(65 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
People100
People100
23.04.2021
Вспомните насос для велосипеда. есть поршень который движется в корпусе. также есть отверстие в котором есть клапан и при движении поршня в одну сторону клапан открывается и в него поступает воздух, при движении в другую сторону клапан закрывается и воздух идет в трубку для накачки колеса. Воздух из колеса не идет обратно в насос потому что там есть ниппель и пропускает воздух только в одном направлении. В идеале в насосе должно быть два клапана, которые закрывают отверстие для подачи воздуха/жидкости в него и потом открывает линию в которую нам нужно этот воздех/житкость задавить. То есть насос создает большее! давление и проталкивает жидкость/воздух в нужное нам направление.
4,5(48 оценок)
Ответ:

У. Гейзенберг


Мабуть, гаразд загального припущення можна сказати, що історично людського мислення найбільш плідними часто виявлялися ті напрями, де зустрічалися два різних мислення. Ці різн мислення, очевидно, мають коріння у різних галузях людської культури чи різних часи, в різної культурної середовищі чи різних релігійних традиціях. Якщо справді зустрічаються, коли з крайнього заходу вони так співвідносяться друг з одним, що ними встановлюється взаємодія, можна сподіватися, що будуть нові й цікаві відкриття. Атомна фізика, що є частиною сучасного природознавства, добулася час на різні ділянки культури. Вона вивчається у Європі й у західні країни, де належить до природничо-науковому та програмах технічної діяльності, яка була задовго аж до створення квантової механіки, але він вивчається і Далекому Сході у країнах, як Японія, Китаю і Індія, зі своїми надзвичайно своєрідними культурними традиціями, у Росії, де вже близько сорока років перевіряється новий б мислення, пов'язаної і з особливостями європейського наукового розвитку ХІХ століття, і із цілком самостійними традиціями Росії. Звісно, наступне розгляд немає за мету пророцтво результатів зустрічі між ідеями сучасної фізики та традиційними ідеями. Проте, певне, можна вказати пункти, у яких взаємодія між різними ідеями може відбутися.

4,5(15 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Физика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ