М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
ударник52
ударник52
16.04.2021 20:22 •  Физика

Кто решит это(написав все решения конечно)получит 98 80 кг человек носит 20 кг "водоструйный пакет". «водоструйный пакет» использует 20 кг воды в секунду. какова скорость струйного потока, чтобы человек мог летать? ракета 5 кг испускает 0,5 кг газа со скоростью 100 м / с. какова скорость ракеты? 3. «третий закон ньютона дал нам интернет, самолеты». это выражение не является неправильным. зачем?

👇
Ответ:
365282n
365282n
16.04.2021

ракета

0,5кг*100м/с=5кг*V, отсюда найдем скорость ракеты

V=10м/c

а с пакетом непонятно условие

4,4(30 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
malorodnovapoli
malorodnovapoli
16.04.2021
Відповідь:(При зменшенні об’єму газу його тиск збільшується , а при збільшенні об’єму тиск зменшується при умові , що маса і температура газу залишається незмінними.)Гази тиснуть трохи по-іншому ніж тверді тіла. Гази займають весь наданий їм об’єм. Вони створюють тиск на нижні, бокові та верхні частини посудини в якій вони знаходяться. Молекули газу хаотично рухаються. Під час цього руху вони зіштовхуються одна з одною і з стінками посудини. Ці зіткнення і створюють тиск. Зіткнення однієї молекули слабеньке, але оскільки в газі молекул дуже багато то і число зіткнень величезне.  Наприклад, число зіткнень молекул повітря на 1см2 за 1с вираховується  двадцятитрьохзначним числом. Таким чином :  тиск газу на стінки посудини утворюється ударами молекул газу.В ході цього досліду під колокол повітряного насосу розмістили зав’язану гумову кульку, в якій знаходиться невелика кількість  молекул. Кулька має неправильну форму. Насосом відсмоктали повітря з під колокола. Оболонка кульки , навколо якої повітря стає розрідженим, поступово роздувається і приймає форму кулі. Молекули повітря постійно вдаряють кульку всередині і ззовні кульки. Під час відкачування повітря кількість молекул повітря в колоколі ззовні оболонки кульки стає менше. Всередині кульки кількість молекул не змінилася. Тому число ударів молекул повітря ззовні стає менше ніж  всередині і кулька роздувається до тих пір поки сила пружності гуми оболонки не стане рівна силі тиску газу. Куляста форма оболонки доводить, що газ тисне на її стінки по всім напрямках однаково, другими словами, кількість ударів молекул, які приходяться на кожний квадратний сантиметр площі поверхні по всіх напрямках однакова, що є наслідком хаотичного руху великої кількості молекул. Якщо об’єм газу зменшити, так щоб маса його залишилася незмінною, то в кожному кубічному сантиметрі газу молекул стане більше, густина газу збільшиться. Тоді число ударів молекул в стінки посудини зростає і зростає тиск газу.При зменшенні об’єму газу його тиск збільшується , а при збільшенні об’єму тиск зменшується при умові , що маса і температура газу залишається незмінними. При нагріванні газу швидкість молекул газу зростає. Рухаючись бистріше молекули будуть ударятись в стінки посудини частіше і кожен удар молекули в стінку буде сильнішим,  що приведе до збільшення тиску за умови, що об’єм газу незмінний . Відповідно, тиск газу в закритій посудині тим більший, чим більша температура газу, при умові, що маса газу не змінюється. Для зберігання і транспортування газів їх сильно стискають, тиск зростає, тому їх розміщують в міцні сталеві балони .  
4,7(96 оценок)
Ответ:
yujejal
yujejal
16.04.2021
Механічні коливання – це такий рух , під час якого положення і швидкість руху тіла точно або приблизно повторюються через певні інтервали часу. Під дією вітра коливаються навіть висотні будинки і високовольтні лінії електропередач, здійснює коливання маятник заведеного годинника, автомобіль на ресорах під час руху. Землетруси - це коливання земної кори, припливи і відливи – коливання рівня води морів та океанів замовленні притяганням Місяця, биття пульсу – результат періодичних скорочень серцевих м’язів людини.                         Період коливань – це найменший інтервал часу, через який певний етап руху тіла повністю повторюється.              Щоб визначити період треба за час t підрахувати кількість N повних коливань та скористатися формулою:               Частота коливань – число коливань, виконаних за одиницею часу.                  Частота й період коливань пов’язані обернено пропорційною залежністю, тому:                                                    де T – період коливань; v – частота коливань.                 Одиницею частоти в CI є один Герц ( 1 Гц). 1 Гц - , названа одиниця та на честь відомого німецького фізика Генріха Герца(1857-1894).                  Якщо частота коливань v= 1Гц, то це означає, що відбувається одне коливання за секунду. 
4,4(68 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Физика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ