М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Данил6270
Данил6270
19.03.2022 06:36 •  Физика

Вводе плавает пирамида из деревянных кубиков. основание пирамиды — квадрат со стороной из 5 кубиков, а слои выше, соответственно, со стороной из 4, 3, 2 и 1. на какую высоту пирамида выступает над водой? плотность дерева взять 560 кг/м3. в пирамиде нет пустот, сторона кубика равна 4 см. ответ
выразите в см, окргулив до сотых.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
анабель125
анабель125
19.03.2022
У= -2х + 3 линейная функция - график прямая. для построения  графика находим 2 точки (прямая строится через 2 точки)   первую при х=0 у = -2*0 +3 = 3 координаты точки а (0 ; 3)   вторую при произвольном значении х, лучше  легкостроимым, напр. х=3 у = -2*3  +3  = -6+3 = -3 координаты точки в (3 ; -3).   через эти 2 точки строим прямую, являющуюся графиком данной функции. дальше по графику ищем значение функции для данного х и значения х для данного значения   это легко вычисляется по формуле - сравните потом по графику   а) зн функции (у), если значение аргумента (х)  равно 2 у = -2*2+3 = -1 - зн. функции = -1   б) зн. аргумента (х), при котором зн. функции равно -1 -1  = -2*х+3  -4 = -2х 4=2х х = 4: 2 = 2 - значение аргумента = 2   удачи!  
4,4(61 оценок)
Ответ:
marta12t
marta12t
19.03.2022

Графіт має гексагональну шарувату решітку з невеликою енергією зв'язку між атомами в різних шарах (сили Ван-дер-Ваальса), внаслідок чого він має дуже низькими твердістю, міцністю і пластичністю, значно нижчими, ніж у металевої основи. Графітні включення фактично представляють собою своєрідні тріщини або порожнечі, заповнені графітом. Чавун в зв'язку з цим можна розглядати як сталь, поцятковані великою кількістю таких тріщин і пустот (графітних включень), що послаблюють металеву основу. Чим більше графітних включень, ніж вони грубіше, тим більше вони роз'єднують металеву основу і тим нижче механічні властивості чавуну.

Графітні включення в чавунах мають пластинчасту, вермікулярним Пластинчастий графіт, який грає роль гострих тріщин і надрізів, є різким концентратором напружень. Під дією нормальних напружень по кінцях таких графітних включень легко формуються осередки руйнування.

З цієї причини чавуни з пластинчастим графітом мають найнижчу міцність при розтягуванні і вигині.

Вермикулярний графіт відрізняється від пластинчастого значно меншими розмірами частинок - це дуже дрібні і тонкі прожилки з округленими кінцями. Округлені графітні включення виконують роль вже не тріщин, а пустот і є менш різкими концентраторами напружень.

Найменша концентрація напружень відзначається в чавунах з кулястим графітом. Такі чавуни мають найвищу міцність при розтягуванні і вигині.

Чавуни з пластівчастим графітом поступаються їм за своїми характеристиками міцності, але перевершують чавуни з пластинчастим графітом.

Таким чином, міцність чавунів з графітом визначається будовою металевої основи і формою графітних включень. При меншій мірі графитизации (наприклад, в ферритно-перлітною і особливо в Перлітний чавунах в порівнянні з феритної) кількість (обсяг) і розміри графітних включень будуть менше.

Чавуни з графітом широко застосовуються в промисловості. Наявність графіту в структурі, що визначає низьку міцність чавунів, надає їм ряд високих технологічних і експлуатаційних властивостей:

- Графіт покращує ливарні властивості, зменшуючи усадку чавунів при кристалізації (див. 11.2.1);

- М'який і крихкий графіт покращує оброблюваність чавунів різанням, сприяючи утворенню стружки надлому (стружка ламається на графітових включеннях);

- Графіт забезпечує чавунів хороші антифрикційні властивості, він грає роль мастила в парах тертя;

- Графіт гасить вібрації і резонансні коливання;

- Чавуни з графітом мало чутливі до надрізів і іншим дефектам поверхні деталей, оскільки подібні дефекти у вигляді графітних включень вже є в самому чавуні.

4,8(54 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Физика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ