Давление воды на глубине складывается из атмосферного (величина крайне переменчивая) и давления столбца жидкости, высотой равного глубине погружения, среднее атмосферное давление равно 101325 Па,
Значит давление воды равно Рв=412000-101325=310675 Па
Формула давления столбца жидкости такая - Рж=pж*gh, где pж - плотность жидкости, g - величина ускорения свободного падения, h - высота столбца жидкости, то бишь глубина.так как речь о море плотность его не равна плотности воды. смотрите табличные среднее значение. у меня примерно получилось 31 м
Смотря, в каком море?
Имеется в виду, сколько соли растворено в морской воде. Какая плотность морской воды?
В озере, например, Байкал (пресной воде) на глубине 42012,30797 мм давление будет давление 412 кПа.
але чому планети обертаються навколо сонця, чому супутники обертаються навколо планет, яка сила втримує космічні тіла на орбітах? одним із перших, хто це зрозумів, був ійський учений роберт гук (1635-1703). він писав: «усі небесні тіла мають притягання до свого центра, унаслідок чого вони не тільки утримують власні частини й перешкоджають їм розлітатися, але й притягають усі інші небесні тіла, що перебувають у сфері їхньої дії».
саме р. гук висловив припущення про те, що сила притягання двох тіл прямо пропорційна масам цих тіл і обернено пропорційна квадрату відстані між ними. однак довести це йому не вдалося. це зробив і. ньютон, який і сформулював закон всесвітнього тяжіння:
між будь-якими двома тілами діють сили гравітаційного притягання (рис. 33.2), які прямо пропорційні добутку мас цих тіл і обернено пропорційні квадрату відстані між ними:
запис якого закону вам нагадує закон всесвітнього тяжіння? запишіть відповідну формулу.
гравітаційну сталу вперше виміряв ійський учений генрі кавендіш (рис. 33.3) у 1798 р. за крутильних терезів: