М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
влада409
влада409
05.04.2022 00:53 •  География

Порівняльна характеристика структури промислового виробництва економічно розвинених країн європи ( бельгії та ісландії) 35 ів​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
gusaka
gusaka
05.04.2022
Перехідні кліматичні пояси

Між основними кліматичними поясами знаходяться перехідні. Їх клімат визначається двома повітряними масами, які за сезонами сюди надходять з сусідніх основних поясів. В липні на Землі всі повітряні маси зсуваються на північ вслід за Сонцем. В грудні – на південь. 

Субекваторіальний кліматичний пояс знаходиться між екваторіальним та тропічним. Влітку сюди приходять екваторіальні повітряні маси, тому в цей час тут тепло й волого. Зимою панують тропічні маси й приносять також теплу, але суху погоду. Отже пори року в субекваторіальному поясі розрізняються не за температурою, а за кількістю опадів. Тому літо тут називають сезоном дощів, а зиму – сезоном засухи.

Субтропічні пояси розміщені між тропічними та помірними, тому влітку відчувають вплив тропічних повітряних мас, а зимою помірних. Отже, клімат тут літом має подібні риси з кліматом тропічного поясу, тобто теплий та сухий; а взимку –з кліматом помірного поясу: прохолодний та вологий.

Субполярні (субарктичний та субантарктичний) пояси знаходиться між полярними (арктичним чи антарктичним) та помірним поясами. Влітку сюди приходять вологі й порівняно теплі помірні повітряні маси, приносячи відповідну погоду. Зимою – холодні й сухі полярні (арктичні або антарктичні) маси та обумовлюють дуже низькі температури повітря та малу кількість опадів.

Висновки


1.Кліматичний пояс – територія з відносно однаковим кліматом. На Землі виділяють 13 кліматичних поясів: з них 7 – основних і 6 – перехідних. В основу виділення кліматичних поясів покладено пануючі протягом року повітряні маси. Кліматичні пояси дзеркально повторюються від екватора до полюсів. 
2.До основних кліматичних поясів належать екваторіальний, 2 тропічних, 2 помірних, 2 полярних (арктичний та антарктичний). В них протягом року панують однакові повітряні маси, які визначають їх погоду.
3.Перехідними кліматичними поясами є 2 субекваторіальних, 2 субтропічних та 2 субполярних (субарктичний та субантарктичний). В них повітряні маси змінюються за сезонами й приходять з сусідніх основних кліматичних поясів.

4,8(5 оценок)
Ответ:
Gelua2128
Gelua2128
05.04.2022

1.Мисисипи с Миссури. Впадает в Мексиканский залив.

2.

Снего-дождевое или они питаются теми реками которые впадают в них...По хребту Кордильеры. Всё что западнее, попадает в Тихий океан, А те реки что восточней в Атлантически 3.Снего-дождевое или они питаются теми реками которые впадают в них... 5. 6.Бассейн Амазонки и Ориноко и горные районы в умеренном климате. Почему? Осадков много и источников питания тоже.  7.Северная часть и тихоокеанское побережье Канады, Аляска, Кордильеры, Великие Озера. 
Во всех случаях это обусловлено избыточным увлажнением, т.е. среднегодовое количество осадков превышает (в разной степени), среднегодовую испаряемость в этих местностях. 8.авномерное дождевое питание - Амазонка. Равномерное благодаря наличию притоков в разных полушариях (сначала паводки бывают на реках южного полушария, затем - северного). Экваториальный и субэкваториальный климат. 
Дождевое питание - Парана (летний максимум, благодаря тому, что экваториальная депрессия смещается на юг и наступает влажный сезон в верховьях). Субэкваториальный, тропический и субтропический климат. 
Ледниковое и отчасти грунтовое питание - Эль-Лоа. Сухой тропический климат. Осадков практически не бывает. 
Дождевое и ледниковое питание - Био-Био. Субтропический и умеренный морской климат.  9.Парана. Примерно та же природная зона.  10.Амазонка, горные районы Чили. Невысокое хозяйственное освоение, а чилийская Патагония считается самым экологически чистым районом на Земле
4,4(76 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: География
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ