М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Trdfgg
Trdfgg
28.10.2021 18:56 •  География

Решите
5 из точки а туристы по азимуту 360 градусов 500 м (5см) затем из точки б такое же расстояние по азимуту 90 градусов потом из точки в такое же расстояние по азимуту 180 градусов по какому азмуту они должны вернуться в пункт а.
6. до озера шли по азимуту 270,225,180 градусов назовите направления их движения и начертите их путь

👇
Открыть все ответы
Ответ:
kvolk420
kvolk420
28.10.2021

Відповідь:

1. Багата рослинність; 2. Вулканічні ґрунти дуже родючі; 3. Геотермальна енергетика; 3. Різні корисні копалини; 4.Туризм

Пояснення:

1. Багата рослинність;( Після кожного великого виверження на десятки і сотні кілометрів падає вулканічний попіл, який містить майже всі потрібні для росту рослин поживні речовини, формуючи легкі повітряні і водопроникні ґрунти. Добре зволожені і легко оброблювані землі з попелом, як правило дають високі врожаї різноманітних фруктів, злакових культур і кави.)

2. Вулканічні ґрунти дуже родючі;( Вулканічний попіл – джерело поживних речовин та засіб проти шкідників. Попіл багатий на біоактивні мікроелементи. Його частинки легко вивітрюються й змиваються дощами, перетворюючись на глинясті мінерали. Після вивержень рослини швидко відновлюються. Родючість ґрунту збільшується. Часточки попелу містять кисень, і кисневі подушки, які утворяться у ґрунті, можуть захистити рослини від різкої зміни температури, а також дозволять ґрунту утримувати вологу довше, що позитивно вплине на розвиток корисних бактерій у ґрунті та підвищить схожість насіння. А це, своєю чергою, є запорукою гарного врожаю)

3. Геотермальна енергетика;( Джерелом енергії є внутрішнє тепло вулкана, зазвичай вилучають у вигляді води або пари. Таке теплопостачання використовується в якості опалення будинків і теплиць в Ісландії, Новій Зеландії та інших країнах. Геотермальна енергетика відноситься до альтернативних джерел енергії, поновлюваних енергетичних ресурсів і це основна її перевага.)

3. Різні корисні копалини; ( Біля підніжжя вулканів йде видобуток золота, срібла, алмазів та інших цінних руд. Така корисна копалина як вулканічний туф - дуже цінний будівельний матеріал (заповнювач в легких бетонах, стінний матеріал), що володіє високими декоративними якостями. Ще проводиться видобуток сірки.)

4.Туризм (Велична краса вулкана приваблює туристів. «Вулканічний туризм» приносить деяким районам значний дохід і потік бажаючих ближче познайомитися з вулканами невичерпне, не дивлячись на пов'язаний з цим ризик.)

Висновок: Підводячи підсумки, ми можемо сказати, що люди заселяють схили вулканів через родючість, рослинність, туризм, корисні копали та інше. Але населення завжди знаходиться під загрозою, тому слухає прогнозування і завжди готове до евакуації.

4,8(8 оценок)
Ответ:
catxripunowa
catxripunowa
28.10.2021

1. Алжир находится на крайним северо-западе материка.

2. Столица Алжира - Алжир :)

3. На территории страны расположены Атласские горы, на юге - пустыня Сахара.

4. Нефть и газ.

5. Север страны в субтропическом средиземноморском климате, юг в тропическом климате.

6. Самое крупное озеро - Мельгир, самая крупная река - Шелифф.

7. На севере жестколистные вечнозелёные леса и кустарники, область высотной поясности, на юге пустыни и полупустыни.

8. Арабы, берберки. Их занятия земледелие, работают в различных промышленностях.

9. Нагорье Ахаггар. Примечательные столбы в пустыне, как дикий запад.

Тимгад - древнеримский город. Был основан как римская военная колония при императоре Траяне около 100 года н. э.

Джемила - древний римский город, руины которого расположены в современном Алжире и с 1982 года входят в список Всемирного наследия ЮНЕСКО. Джемила находится на высоте 900 м в вилайете Сетиф. Селение расположено на горном хребте между двумя вади. Своим благосостоянием в античную эпоху город был обязан сельскому хозяйству, так как Алжир благодаря более влажному климату считался «житницей» Рима.

4,6(12 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: География
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ