М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
лерка210198
лерка210198
01.05.2021 03:32 •  География

Расскажите о факторах влияющих на особенности реки​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Hohlond
Hohlond
01.05.2021

1.Тихий океан:

Тут мешкає найбільша кількість видів коралів, равликів, молюсків, крабів, креветок, морських зірок, головоногих, морських їжаків, огірків і риб.

Донна рослинність Тихого океану налічує близько 4 тисяч видів водоростей і до 29 видів квіткових рослин.

У помірних і холодних регіонах Тихого океану масово поширені бурі водорості, особливо з групи ламінарієвих, причому в південній півкулі зустрічаються гіганти з цього сімейства довжиною до 200 м.

2. Індійський океан:

Індійський океан багатий різноманітністю тваринного і рослинного світу, з найбільш яскраві мешканців цього океану, можна виділити синього кита, дюгонь, беззубого кита, морського слона і тюленя, різних медузи гребневиков.

Рослинний світ Індійського океану представлений бурими (саргасові, турбінаріі) і зеленими водоростями (каулерпи). Пишно розвиваються також вапняні водорості літотамний і халімеда, які беруть участь разом з коралами в спорудженні рифових будівель.

Величезні комплекси коралів сконцентровані саме в Індійському океані. Ті корали, що утворюють цілі рифи, наука ділить на такі види: гіллясті тендітні (або мадрепортовие) і скласти (медріновие або мозкові). Пофарбовані в пурпурний, блакитний, ліловий, всі відтінки червоного, зелений або навіть жовтий колір, гіллясті корали представлені на дрібному дні.

3. Атлантичний океан:

В Атлантичному океані проживають і різні ссавці: дельфіни, кашалоти, кити, морські свині, тюлені та ін. А в глибоководних районах океану проживають губки, кільчасті черви, ракоподібні, морські зірки і морські лілії.

Рослинний світ океану прідеставлют собою різні водорості. У північній його частині - бурі і червоні водорості, ламінарії і Аларіх; у європейського узбережжя - квіткові - зостера марина і зостера нана; в тропічному поясі каулерпи, Валлонія, Кодиум, літотамний і літофіллум, саргасові; в південній частині - ламінарії і червоні водорості.

4. Північний Льодовитий океан: (Северно-Ледовитый океан)

Тваринний світ більш різноманітний в Північно-Європейському басейні, головним чином риби: оселедець, тріска, морський окунь, пікша; в Арктичному басейні - білий ведмідь, морж, тюлень, нарвав, білуха і ін.

Рослинний світ Північного Льодовитого океану досить бідний, він представлений невибагливими водоростями. Але в океані налічують понад 200 видів фітопланктону, який є їжею для зоопланктону (дрібних тварин).

5. Південний Океан: (Южный Океан)

Незважаючи на суворий клімат, Південний океан багатий життям. Тут величезні маси фіто-і зоопланктону, криля, рясні губки і голкошкірі, кілька сімейств риб, особливо нототенії.

Води південного океану надзвичайно насичені фіто- і зоопланктоном, представленим в першу чергу крилем. Кріль є основою харчування для багатьох видів риб, китоподібних, пінгвінів, кальмарів, губок, голкошкірих, тюленів і інших тварин.

Объяснение:

4,5(65 оценок)
Ответ:
veronika13571
veronika13571
01.05.2021

2) Потому что осадки распределяются неравномерно, оры вытянуты на 2000 км в меридиональном направлении, и северная часть Урала расположена в Заполярье и получает солнечной радиации гораздо меньше, чем южная часть Урала, расположенная южнее 55 градуса с.ш. 

3) Средняя температура января составляет −18 °C, но случаются и морозы до −50 °C. Средняя температура июля +18 °C.

4)Западный склон и Предуралье являются более увлажненными, чем восточный склон. На западном склоне выпадает на 200 м осадков больше, чем на восточном. Наибольшее количество осадков приходится на западные склоны Полярного – Северного Урала, свыше 1000 мм. Реки западного склона многоводнее восточного.

5)Влажный атлантический воздух, приносимый западными ветрами,  беспрепятственно проходит над европейскими равнинами, не отдавая всех запасов влаги в виде дождей

6)Высотная поясность объясняется изменением климата с высотой: на 1 км подъёма температура воздуха снижается в среднем на 6 °C, уменьшается давление воздуха, его запылённость, возрастает интенсивность солнечной радиации, до высоты 2—3 км увеличивается облачность и количество осадков.

4,6(69 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: География
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ