Так, саме серед країн Європи Україна займає останнє місце по якості питної води. Так, звісно, в нас немає сильної антисанітарії чи важких захворювань, наприклад, малярії, як в Африці, та все ж таки в нас не приділяють багато уваги екології, а вигадують, як заробити. Україна - це країна, що розвивається, саме тому ми багато уваги приділяємо промисловості, а набагато менше - контролю за якістю продукції і екологічній ситуації, а зі збільщенням кількості автотранспорту, викиди з фабрик і заводів газів у повітря та рідких відходів у річки, з яких потім постачають до нас воду, відсутність контролю і покарань за викидами відходів заводів та людей, і купання в річках, а в Європі за це призначають покарання, бо в основному це країни високого розвитку, але, і такі країни, як Естонія, Литва, Болгарія, слідкують за цим набагато більше.
Особенности животного мира РоссииПриродная зона При животных к условиям обитанияТипичные животные1. ТундраГустая шерсть и оперение, толстый слой подкожного жира, покровительственная окраска, миграции, откочёвывание. Северный олень, песец, полярный волк, белая куропатка. 2. Лес Динамическая физминуткаЯрусное распределение, спячка, линька, норы, густой мех зимой. Лось, медведь, белки, бурундуки, глухарь. 3. СтепьСтадный или колониальный образ жизни, быстрый бег, наличие нор, запасы пищи на зиму. Сайгак, суслик, дрофа, сурок. 4. ПустыняСеровато-бурая или жёлтая окраска, быстрое передвижение, наличие нор, активный образ жизни в тёмное или сумеречное время суток, летняя спячка. Джейран, сайгак, тушканчики, ящерицы, ежи, змеи.
1. Восточно-Европейская равнина (4 млн.км²), Среднесибирское плоскогорье (3,5 млн.км²), Западно-Сибирская равнина (2,6 млн.км²)
2. Нерудные полезные ископаемые (каменный уголь, торф, нефть, природный газ, каменная соль, гипс) относятся к осадочным горным породам.
Рудные полезные ископаемые (железная руда, медный колчедан, гранит, базальт) относятся к магматическим горным породам.
Объяснение: