М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
skrydyya
skrydyya
17.04.2023 21:54 •  География

На любой контурной карте мира нанести 11 точек климатических рекордов (сделайте это на фото)

👇
Ответ:
finn10
finn10
17.04.2023

1 приморск

2 ахты

3 киргизия

4 мекика

5 анды

6 пинамские острова моголии

фиадалия

биология фигня

4,8(54 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
vika36voronezhskaya
vika36voronezhskaya
17.04.2023

1. часть арктического географического пояса, почвы - глеевые, маломощные, с пятнистым распространением, животные- арктический волк, тюлень, морж, нерпа, лемминг и др., растения- полярный мак, мятник,чистик, люрик и др.

2. холодный тепловой пояс, почвы - тундрово- глеевые, окисленные, животные - северные олени, лисицы , песцы, волки, снежные бараны, зайцы-беляки, растения- лишайники и мхи, невысокие травы, осоки, полярные маки.

3. умеренный пояс, почвы - подзолистые, животные, практически все виды животных хвойного леса ( росомахи и бурундуки и соболь, рысь), растения- пихта, можжевельник, кедр, кипарис, лиственница,

сосна

4. умеренный пояс, почвы - серые лесные и бурые лесные, животные - волки,лисы и куницы также бобры, ежи, кроты, растения- дуб, липа, клен, вяз

5. умеренный пояс, почвы - чернозём, животные -антилопы, суслики, сурки, растения - ковыль, типчак, солянка, мятлик

6. жаркий пояс, почвы - серо-бурые, животные - ящерица, фенек, верблюд и др., растения - литопс, карагач, цереусы, стапелия

7. субэкваториальный пояс, почвы - красно-бурые, животные - жираф, саванный слон, носорог, лев и др., растения - баобаб, монгонго, бермудская трава и др.

8. экваториальный пояс, почвы - качество почв в таких лесах низкогумусное, животные - обезьяны, ленивцы, белки, хищные и др., растения - папоротники, лианы и кустарники

надеюсь

4,7(80 оценок)
Ответ:
Машаrobotg
Машаrobotg
17.04.2023

Важливою глобальною проблемою, що охоплює практично всі країни світу, в тому числі й Україну, є екологічна, актуальність якої в зв'язку з розвитком науково-технічного прогресу і далі зростатиме. Вона стосується охорони багатьох елементів довкілля: атмосферного повітря, мінерально-сировинних ресурсів, поверхневих і підземних вод, морських басейнів, ґрунтів, рослинності і тваринного світу, тобто всього середовища життя і праці людини.

Охорона навколишнього середовища в Україні має винятково важливе значення.Дуже забруднюють атмосферу теплові електростанції. Наприклад, лише потужна Бурштинська ТЕС викидає в атмосферне повітря 85 тис. тонн сірчистого ангідриду, 15 тис. тонн оксидів азоту. Для порівняння: забруднення промислового Донецька сірчистим ангідридом з усіма його металургійними, коксохімічними і хімічними підприємствами та іншими об'єктами становить 11 тис. тонн, оксидами азоту — 5 тис. тонн. Зростання в останні роки кількості легкових автомобілів (до 5 млн) дуже збільшило забруднення міст.

Правда, останнім часом забруднення довкілля в Україні набагато (в 3,5-4,5 раза) зменшилося, що пояснюється спадом виробництва. Але це зовсім не повинно відсувати проблему охорони довкілля на задній план. Нині спад виробництва припинився, почався його розвиток. За таких умов шкідливий вплив на навколишнє середовище зростатиме. Це потребує посиленої уваги до природоохоронної справи.Дуже забруднюють атмосферу теплові електростанції. Наприклад, лише потужна Бурштинська ТЕС викидає в атмосферне повітря 85 тис. тонн сірчистого ангідриду, 15 тис. тонн оксидів азоту. Для порівняння: забруднення промислового Донецька сірчистим ангідридом з усіма його металургійними, коксохімічними і хімічними підприємствами та іншими об'єктами становить 11 тис. тонн, оксидами азоту — 5 тис. тонн. Зростання в останні роки кількості легкових автомобілів (до 5 млн) дуже збільшило забруднення міст.

Правда, останнім часом забруднення довкілля в Україні набагато (в 3,5-4,5 раза) зменшилося, що пояснюється спадом виробництва. Але це зовсім не повинно відсувати проблему охорони довкілля на задній план. Нині спад виробництва припинився, почався його розвиток. За таких умов шкідливий вплив на навколишнє середовище зростатиме. Це потребує посиленої уваги до природоохоронної справи.Пріоритетного розв'язання потребують в Україні ліквідація наслідків чорнобильської катастрофи, поліпшення якості питної дніпровської води (її використовує близько 40% усього населення країни), формування вільних рекреаційних зон у Карпатах і Криму та ін. Серйозну увагу треба приділити вивченню шкідливих впливів міждержавних забруднювачів на атмосферне повітря і річки.

В Україні нині дуже несприятлива демографічна ситуація. Лише за вісім років (1993-2000 pp.) чисельність населення в країні скоротилося на 2,5 млн чоловік. Це відбулося головним чином за рахунок зниження його природного приросту, хоч на цей процес впливає і механічний рух населення — виїзд з країни людей перевищує в'їзд.

4,6(36 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: География
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ