М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Dimon2281337
Dimon2281337
18.02.2023 01:24 •  География

4. Какая река НЕ протекает по территории Русской равнины?
А) Кубань Б) Дон В) Кама Г) Ока
5. На какой тектонической структуре расположена равнинная часть Северного Кавказа?
А) древняя платформа Б) молодая платформа В) щит
6. Возвышенности, образованные ледником (2)?
А) Валдайская возвышенность В) Среднерусская возвышенность
Б) Тиманский кряж Г) Северные Увалы
10. Вставьте в предложении пропущенные слова: «Горы Урал образовались в ………… складчатость, в течении …………… периода они были почти полностью ………….., но в ………….. периоде произошло ……………… , поэтому по происхождению они ………………… горы ».

👇
Ответ:
Nikidiy
Nikidiy
18.02.2023

ОКА ЭТО ОЧКО ТОК ОЧКОВ

Объяснение:

4,5(42 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
lera978
lera978
18.02.2023

Гималаи и Анды:

Географическое положение: Гималаи — Евразия, Анды — Южная

Америка.

Возраст гор: Гималаи — 38 мил. Лет, Анды — 30 мил. лет.

Направление горных хребтов: Гималаи — хребты разнонаправленные, склоны крутые, Анды — хребты направлены меридионально, склоны пологие.

Протяженность: Гималаи — в длину 2900 км, по ширине -350км, Анды — 9000км, 500км.

Самая высокая точка Гималаев — 8848, Анды — 6962.

Вывод: эти горы отличаются всем: и положением на карте, и характером, высотой склонов, размерами горной страны.

Урал — Кавказ:

Уральские горы — длинна более 2000 км, ширина — от 40 км до 150 км, направление с севера на юг, самая высокая гора 1640 м.

Кавказ — простирается более чем на 1100 км с северо-запада на юго-восток, максимальная ширина до 180 км, самая высокая точка гор 5642 м

Общее: находятся на одном материке — Евразия.

4,7(86 оценок)
Ответ:

Під імпортом прийнято розуміти ввезення товарів на територію держави з інших країн з метою їх реалізації на внутрішньому ринку. Якщо продукція ввозиться з однієї країни в іншу, але після цього переправляється в третю країну – дана процедура іменується транзитом. Але третя країна в цьому випадку буде вважатися імпортером.

Слід зазначити, що фірма-виробник продукції, яка ввозиться з іншої держави, може належати імпортує його країні. В даному випадку важливо те, де саме випущений товар – юридична приналежність фабрики не грає ролі.

При імпорті зазвичай сплачуються митні збори. У встановленому законом порядку здійснюється огляд товарів, їх перевірка. У деяких випадках вироби можуть не пропустити через кордон – наприклад, якщо законодавство країни, що імпортує встановлює заборону на ввезення продукції, випущеної в конкретній державі.

У широкому сенсі під терміном «імпорт» може розумітися придбання державою за кордоном будь-яких активів (товарів, послуг або цінностей). Наприклад, буває імпорт капіталу, технологій.

У чому полягає специфіка експорту?

Під експортом прийнято розуміти, в свою чергу, вивезення товарів з держави на територію іншої з метою продажу. Аналогічно, експортуватися може і продукція, вироблена фірмою, яка належить тій країні, куди товар поставляється.

Більшість товарів, що експортуються (зокрема, якщо говорити про законодавство РФ) не обкладається будь-якими митними зборами. Але перевіряти їх на кордоні можуть так само ретельно, як і при імпорті, – на випадок, якщо хтось забажає, скориставшись каналами експорту, вивезти з країни заборонену продукцію або важливі для держави цінності.

У широкому сенсі під терміном «експорт» може розумітися, в принципі, поставка тією чи іншою державою будь-яких активів (товарів, послуг, цінностей) за кордон. Буває, таким чином, і експорт капіталу і технологій.

Різниця між імпортом і експортом

Головна відмінність імпорту від експорту полягає в тому, що в першому випадку товари ввозяться в країну з метою реалізації, у другому – вивозяться до іншої держави також для продажу.

Можна відзначити, що існує процедура реекспорту – коли товар, ввезений в ту чи іншу країну, згодом експортується в інші держави. Реекспорт відрізняється від транзиту в даному випадку тим, що при другій процедурі товар не проходить передбачені законом митні процедури. Окремий випадок реекспорту – коли одного разу вивезений товар через деякий час знову прибуває в державу, в якому він спочатку був проведений.

При імпорті сплачується велику кількість митних зборів, при експорті таких зазвичай істотно менше.

Якщо вартість товарів, що експортуються з держави, перевищить вартість виробів, що імпортуються в нього, в економіці країни формується позитивне сальдо. Якщо справа йде навпаки – то з’являється негативне сальдо.

Объяснение:

4,7(98 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: География
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ