М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
zkudaybergen
zkudaybergen
25.07.2022 19:45 •  География

Найсвітлішим відтінком блакитного кольору на картах позначають
А) Глибоководні жолоби
Б) Океанічні улоговини
В) Серединно - Океанічні хребти
Г) Шельфи

👇
Ответ:
ZloyFuzz
ZloyFuzz
25.07.2022

Г) шельфи

Объяснение:

4,4(17 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
gusaka
gusaka
25.07.2022
Перехідні кліматичні пояси

Між основними кліматичними поясами знаходяться перехідні. Їх клімат визначається двома повітряними масами, які за сезонами сюди надходять з сусідніх основних поясів. В липні на Землі всі повітряні маси зсуваються на північ вслід за Сонцем. В грудні – на південь. 

Субекваторіальний кліматичний пояс знаходиться між екваторіальним та тропічним. Влітку сюди приходять екваторіальні повітряні маси, тому в цей час тут тепло й волого. Зимою панують тропічні маси й приносять також теплу, але суху погоду. Отже пори року в субекваторіальному поясі розрізняються не за температурою, а за кількістю опадів. Тому літо тут називають сезоном дощів, а зиму – сезоном засухи.

Субтропічні пояси розміщені між тропічними та помірними, тому влітку відчувають вплив тропічних повітряних мас, а зимою помірних. Отже, клімат тут літом має подібні риси з кліматом тропічного поясу, тобто теплий та сухий; а взимку –з кліматом помірного поясу: прохолодний та вологий.

Субполярні (субарктичний та субантарктичний) пояси знаходиться між полярними (арктичним чи антарктичним) та помірним поясами. Влітку сюди приходять вологі й порівняно теплі помірні повітряні маси, приносячи відповідну погоду. Зимою – холодні й сухі полярні (арктичні або антарктичні) маси та обумовлюють дуже низькі температури повітря та малу кількість опадів.

Висновки


1.Кліматичний пояс – територія з відносно однаковим кліматом. На Землі виділяють 13 кліматичних поясів: з них 7 – основних і 6 – перехідних. В основу виділення кліматичних поясів покладено пануючі протягом року повітряні маси. Кліматичні пояси дзеркально повторюються від екватора до полюсів. 
2.До основних кліматичних поясів належать екваторіальний, 2 тропічних, 2 помірних, 2 полярних (арктичний та антарктичний). В них протягом року панують однакові повітряні маси, які визначають їх погоду.
3.Перехідними кліматичними поясами є 2 субекваторіальних, 2 субтропічних та 2 субполярних (субарктичний та субантарктичний). В них повітряні маси змінюються за сезонами й приходять з сусідніх основних кліматичних поясів.

4,8(5 оценок)
Ответ:
ludcolobanova
ludcolobanova
25.07.2022

1) Отрасли, обеспечивающие развитие научно-технической революции в отдельных отраслях хозяйства- это строительно-дорожное, тракторное и сельскохозяйственное машиностроение, автомобилестроение и д.

2) являются Китай (1 место), США (2 место), Япония (3 место), Германия (4 место) и Южная Корея (5 место).

Успех можно объяснить сочетанием приемлемой цены и допустимого качества выпускаемых ими автомобилей

3) Для развития таких сырьевых отраслей промышленности, как металлургия, химическая и нефтехимическая промышленности важную роль играет энергетический фактор (обеспеченность энергией) и водно-ресурсный фактор. Перечисленные выше производства отличаются значительной энергоемкостью и большими объемами технологических потребностей в воде.

4) Текстильная промышленность - едва ли не старейшая отрасль мирового промышленного производства. В течение многих столетий она являлась его главной, определяющей отраслью. И ныне она остается ведущей отраслью легкой промышленности, о масштабах и значении которой говорит следующий показатель: ежегодно в мире производится 115-120 млрд. м различного вида тканей. Примерно 70 % из этого количества приходится на страны "первой десятки".

4,6(79 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: География
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ