М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Аngel11
Аngel11
08.08.2022 16:17 •  География

Схема по географии 8 класс

👇
Открыть все ответы
Ответ:
devoshka2006
devoshka2006
08.08.2022

Все своє життя я мріяла подорожувати. Мене ніколи не лякала невідомість, бо я знаю: лише втративши все до кінця, ми знаходимо свободу. За себе я точно можу сказати, що я вільна людина. Моя подорож почалося в тому році. На початку я навіть уявити собі не могла, куди мене понесе час. Першим кроком була Африка, потім ми дісталися до Мадагаскару: я завжди хотіла там побувати. Лемури - тепер моя любов. Але несподівано нам запропонували безкоштовно відправитися в Антарктиду. Ось це було дійсно радісна подія в моєму житті! Я відчула всю гаму почуттів: мені хотілося стрибати, танцювати, сміятися, плакати ... Кожен свій день я присвячую пригод. Я не можу жити без них. І я знаю, я впевнена, що якщо мене запитають на небесах яке життя я прожила, я відповім: Моє життя було раєм і цей рай був подарований мені всесвіту!

4,6(76 оценок)
Ответ:
Никто25555
Никто25555
08.08.2022

Підземні води є одним з найважливіших об’єктів надр. Вони мають стратегічне значення як надійне та якісне джерело питного водопостачання населення. Крім того, підземні води є джерелом лікувальної, теплоенергетичної та гідромінеральної сировини.

Підземні води належать до корисних копалин загальнодержавного значення. Вони мають подвійну природу: з одного боку, це рухома корисна копалина, яка циркулює в гірських породах і її використання потребує видобутку з надр, а з другого – це частина загальних водних ресурсів планети, яка активно взаємодіє з поверхневими водами, атмосферою та іншими компонентами природного середовища. У зв’язку з цим, ресурси підземних вод та їх експлуатаційні запаси залежать не тільки від геолого-гідрогеологічних, але й від фізико-географічних факторів та антропогенних факторів, які змінюють умови живлення підземних вод, їх якість та можливості видобутку і використання.

Розподіл підземних вод по території України обумовлений геологічною будовою та історією природного розвитку різних її частин. Це відокремлені та відмінні один від одного гідрогеологічні регіони, різні за віком, складом і умовами залягання утворень, що їх складають. Вони відрізняються за сукупністю основних природних факторів, які визначають закономірності формування, розподілу, складу і умов експлуатації підземних вод.

Гідрогеологічна провінція складчастої області Українських Карпат розташована на південному заході України в межах молодої складчастої споруди Карпат, Закарпатського прогину та Прикарпатського пригірського прогину і охоплює Закарпатську область, центральні і південні частини Львівської, Івано-Франківської та Чернівецької областей.

Територія провінції характеризується складними гідрогеологічними умовами, що обумовлено значною різноманітністю особливостей геоморфологічної та геолого-структурної будови. Для водоносних горизонтів характерна невитриманість поширення, складність взаємовідношень у розрізі та нерівномірність обводнення у плані. Наявність соленосних і глинистих утворень у Прикарпатському прогині, розчленування рельєфу, структурна порушеність і низькі фільтраційні та ємкісні властивості порід не сприяють накопиченню в даній провінції значної кількості підземних вод, незважаючи на те, що регіон у цілому є найбільш зволоженим в Україні.

4,5(7 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: География
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ