Объяснение:
Завданя №1
Природний приріст — перевищення показників народжуваності над смертністю. Він може бути додатним у разі перевищення народжуваності над смертністю і від'ємним, коли смертність більша від народжуваності, або нульовим, коли ці показники мають однакове значення.
Іноді у зв'язку з нелогічністю терміна «від'ємний природний приріст» вживають поняття природне скорочення населення — депопуляція
Формула
Природний приріст населення обчислюється за формулою:
E=N-M
N — загальне число народжених;
M — загальна кількість померлих
Завдання№2
Абсолютний показник народжуваності - це відношення приросту населення до кількості всього населення. (20000/300000≈0.07)
Відносний показник природного приросту обчислюється як різниця народжуваності і смертності (20000-10000=10000)
Завдання№3
ответ 42740500
Завдання №4
Коэффициент суммарной рождаемости 1,37 рождений на женщину.
Завдання №5
Одна з причин – різний міграційний потік
Чимало людей квітучого віку до старості не доживають
Відповідь:Мінеральні ресурси Індійського океану
Практично по всій шельфовій частині Індійського океану виявлені поклади нафти і газу. Найбільші запаси зосереджені на шельфі Південно-Східної Азії, де геологічні запаси оцінюються в 2,4 млрд т нафти і 2,3 трлн. м³ газу, найбільші родовища розташовані в нафтогазоносному басейні Перської затоки.
На західних і північно-західних шельфах Австралії відомо 10 родовищ нафти (потенційні запаси 600—900 млн т), біля узбережжя Бангладеш виявлено 7 родовищ газу.
Поклади газу виявлені в Андаманському морі, нафтогазоносні райони — в Червоному морі, Аденській затоці, вздовж узбережжя Африки. З твердих корисних копалин розробляються прибережно-морські розсипи. Найважливіші розсипні родовища в Індійському океані розташовані на узбережжі Південно-Східної Азії (каситеритові — в Індонезії, Малайзії, Таїланді та Індії, рутилові і цирконієві — в Шри-Ланці, монацитові — в Індії і Австралії). У відкритому океані є великі поля залізомарганцевих конкрецій (улоговини: Західно-Австралійська, Центральна, Південно-Аравійська, Крозе та ін.).
У Червоному морі виявлені великі поклади солі, рудоносні осади рифтових западин, збагачених залізом, міддю, цинком і інш. На банці Агульяс виявлені фосфорити.
Біологічні ресурси Індійського океану використовувалися жителями узбереж та островів ще з давніх-давен. І сьогодні більшість острів'ян живуть за рахунок рибальства. Але загалом біологічні ресурси океану вивчені слабко і використовуються недостатньо. Тому за біологічною продуктивністю Індійський океан займає останнє місце серед океанів.
Біологічні:вилов риби,полювання на черепах,китів
Пояснення:
Ыдкщвлслал9ущ
А о у ы е и ы я ю