Объяснение:
Одже, унаслідок великих розмірів і особливостей географічного положення в Євразії представлені не лише всі кліматичні пояси, але й усі відомі на Землі типи клімату. На півночі розташовані арктичний і субарктичний кліматичні пояси з низькими середніми температурами повітря й малою кількістю опадів. Найбільшу площу займає помірний пояс, тому що саме в помірних широтах Євразія найбільше витягнута із заходу на схід. Тут кліматичні умови різні, і один тип клімату змінює інший. Так, на заході клімат морський, на схід він змінюється на помірно континентальний, континентальний, різко континентальний (у центрі); на східному узбережжі — мусонний тип клімату з теплим вологим літом і холодною сухою зимою. У субтропічному поясі виділяють три кліматичні області із середземноморським, континентальним і мусонним кліматом.
Своєрідні кліматичні умови сформувалися біля Північного тропіка.
Объяснение:
Транспортна система - це взаємодоповнююче поєднання різних видів транспорту і транспортних комунікацій на певній території. В даний час найбільшу роль в пасажирських і вантажних перевезеннях відіграють такі види транспорту: наземний (автомобільний і залізничний), водний (морський і річковий), повітряний (авіаційний), підземний (трубопровідний) і ін. Про значення різних видів транспорту в певній мірі можна судити по протяжності його транспортних шляхів. Транспорт - одна з найважливіших галузей економіки будь-якої країни. Це важлива система в складному механізмі світового господарства, яка забезпечує виробничі зв'язки, здійснює перевезення вантажів і пасажирів.
Співвідношення видів транспорту в транспортних системах регіонів і окремих країн світу по-різному.
З усіх видів світового транспорту найдешевшим є морський.
Подобно всем экс-советским республикам, Казахстан испытал на себе жестокие экономические потрясения в начале 1990-х годов, однако к началу 2000-х началось экономическое оживление и ежегодный прирост валового внутреннего продукта в те времена достигал 7 %. По сравнению со своими центральноазиатскими соседями, Казахстан обладал довольно высоким уровнем ВВП на душу населения, который в 2010 году достиг 12 800 долларов США на человека. Это позволило Казахстану занять 90-е место в общемировом рейтинге
Объяснение: