Если мы посмотрим на экономическую карту Европы, которая дана ниже в приложении, то увидим следующие крупные промышленные центры:
-Лондон (авиационная и ракетная промышленность, станкостроение, электроника, железнодорожное машиностроение, деревообрабатывающая, пищевая, химическая)
-Париж (электронная промышленность, машиностроение, текстильная, пищевая,)
-Милан (станкостроение, приборостроение, железнодорожное машиностроение, химическая промышленность)
-Берлин (тяжёлое машиностроение, станкостроение, металлообработка и машиностроение, химическая, автомобилестроение)
-Рим (железнодорожное машиностроение, электротехническая промышленность, текстильная, пищевая).
Відповідь:
Народні художні промисли, народні ремесла — різноманітні культурні техніки виготовленням сувенірних або господарських виробів із звичайних підручних матеріалів з використанням нескладних побутових інструментів. Цей вид промисловості славиться можливістю креативного підходу до роботи за до власних умінь та кмітливості. Обмеженого переліку матеріалів для творчості немає, але найчастіше для створення робіт люди використовують дерево, тканину, папір, метал або пластмасу. Готові вироби несуть у собі не лише естетичне, але й побутове значення для практичного застосування.
Згідно Закону України «Про народні художні промисли», народний художній промисел[1] — творча та виробнича діяльність, метою якої є створення художніх виробів декоративно-вжиткового призначення, що здійснюється на основі колективного освоєння і спадкоємного розвитку традицій народного мистецтва у певній місцевості в процесі творчої праці майстрів народних художніх промислів.
Пояснення: