М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
pyataevadasha
pyataevadasha
20.01.2022 00:24 •  География

Найдите населенный пункт на политической карте полушарий и сделайте письменный вывод о том, что влияет на колебания температуры воздуха в течение года в г.Сингапур.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Jinx2002
Jinx2002
20.01.2022

термін метод (від грецького metodos) у широкому розумінні -шлях до чогось, тобто спосіб соціальної діяльності. поняття методологія у філософії має два значення: перше - система способів, заходів і операцій, що застосовують у науці та інших сферах діяльності; друге - вчення про систему, теорія методу. методологія -метанаукове дослідження, спрямоване не на об'єкт, а на знання про об'єкт, тобто на методи і засоби, за яких здобуте. основне призначення методології - здійснювати критичні функції у ставленні до науки. така традиція закладена німецьким філософом ім-мануїлом кантом. на думку іммануїла канта, перед методологією стоїть завдання не просто описувати пізнавальний процес, а визначати можливості здобуття нового знання. іммануїл кант сформулював питання, що мають методологічне значення і в сучасних умовах «як можливе теоретичне природознавство? »; «як можливе загальне і необхідне знання? »; «які умови реалізації спадкоємності у пізнанні? ». така суть методологічного підходу до пізнання. методологія тому не може бути дескриптивною (описувальною) або нормативною (пропонованою), її завдання полягає в тому, щоб з позицій минулого досвіду наукового знання, його історії аналізувати сучасний стан наукового пізнання, і на цій підставі прогнозувати дальший розвиток, усвідомлюючи, що будь-яке таке прогнозування має сугубо ймовірний і евристичний характер.

у сучасній філософії проблеми методу і методології обговорюються у філософії науки, системному підході, синергетиці, феноменології, структуралізмі та ін. питання соціальної методології досліджуються також у герменевтиці (ганс , генріх ріккерт та і сучасна методологія уникає крайніх оцінок методологічних програм або абсолютизації будь-якої з них, що мало місце у минулому. багатьма дослідниками обґрунтовується методологічний плюралізм (тобто різні методологічні підходи). в сучасній науці склалася багаторівнева концепція методологічної теорії, що включає діалектику (від грецького веду розмову, сперечаюсь) - вчення про загальні закони розвитку природи, суспільства і пізнання, метафізику (те, що йде після фізики); на відміну від старої метафізики, нова визнає загальний зв'язок явищ і займається пошуками оптимальних засобів тлумачення розвитку. в арсеналі сучасної методології також є принцип соціальної обумовленості пізнання, соціокультурний детермінізм, тобто наука розглядається як підсистема культури, ураховуються суб'єктивні параметри пізнавального процесу, редукціонізм (відсовування назад), еволюціонізм, синергетика та ін. провідні ідеї синергетики: системність, цілісність світу і наукового знання про світ, спільність закономірностей розвитку матеріальної і духовної організації, нелінійність (багатоваріантність і необоротність), глибинні взаємозв'язки хаосу і порядку, новий образ світу, безперервно виникаючого та ін.[2, c. 56-57]

4,7(3 оценок)
Ответ:
genalysenko98
genalysenko98
20.01.2022
Из-за слабой активности сейсмичности в Австралии горы в на этом континенте невысокие и занимают малую часть территории (около 2 %).

Австралия – самый маленький континент земного шара, его занимает единственная страна – Австралийский Союз, или просто Австралия. Кенгуру, коала и страусы эму столь же обычны здесь, как зайцы в России. Австралия поставляет на мировой рынок шерсть и руды, пшеницу и алмазы. Этот край всегда находится в стороне от мировых катастроф и войн, его население живет спокойно и размеренно и, как кажется иногда самим австралийцам, даже немного скучно.

Фото Австралии со спутника

Несколько десятков миллионов лет назад Австралия была частью огромного древнего материка Гондвана, включавшего кроме нее Африку, Южную Америку, Антарктиду. После того как Австралия откололась от Гондваны, она развивалась обособленно, поэтому ее природа очень своеобразна. Несколько тысяч лет назад Австралия была связана с Евразией сухопутным мостом, который находился на месте Зондских островов. По этому мосту на материк из Евразии попали некоторые растения и животные, а также человек.

Австралия — самый низкий материк Земли. Ее средняя абсолютная высота составляет 215 м; высочайшая точка, расположенная на юго-востоке материка, возвышается над уровнем моря всего на 2228 м. На поверхности австралийских равнин кое-где встречаются останцы, возникшие после разрушения древних гор.
Физическая карта Австралии

Вдоль берега Тихого океана протягивается Большой Водораздельный хребет — древняя горная страна. Сейчас процессы горообразования здесь не идут, поэтому нет вулканов и землетрясений. В южной части Большого Водораздельного хребта — Австралийских Альпах — располагается самая высокая точка материка — Косцюшко (2228 м. ) . Из-за небольшой высоты гор на них нет ледников, а снег на склонах лежит только зимой.
4,7(10 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: География
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ