М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
elenabradulina
elenabradulina
06.10.2020 06:14 •  География

Выберите правильное утверждение, характеризующее ЭГП США:
а) занимает всю площадь Северной Америки;
б) имеет сухопутную границу
только с одной страной;
в) большая часть территории размещена в умеренном
поясе;
г) важное экономическое значение имеет эстуарий реки Святого Лаврентия.

👇
Ответ:

в) большая часть территории размещена в умеренном

поясе;

Объяснение:

4,5(43 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
nikaerika11
nikaerika11
06.10.2020

До гідросфері відносяться всі водні ресурси Землі від Світового океану до льодовиків і грунтових вод. Понад 95% гідросфери складають солоні океанічні води, що покривають 71% земної поверхні. Ще приблизно 3-4% гідросфери приходиться на підземні води і льодовики, що залишилася частка - прісні водоймища. Забруднення гідросфери відбувається в меншій мірі від природних джерел, в більшій - від людської життєдіяльності. Це призводить до негативного впливу на якість і кількість придатної води, а також на середовище проживання живих організмів.

Забруднювачі можуть потрапляти у воду поступово в результаті природних або антропогенних процесів, а також у вигляді разових викидів, пов'язаних з природними катаклізмами і техногенними катастрофами. Масштаб поширення визначається площею, що містить забруднювачі, а також територією, на яку вони впливають.

Вода використовується в більшості видів людської діяльності від побутової до виробничої. Відповідно до цього забруднення гідросфери відбувається з багатьох джерел, серед них виділяються:

природні;

антропогенні.

Діяльності врядящіе Гідросфері: Діяльність, пов'язана з нафтою; Робота транспорту; туризм; Сільське господарство; Промислові викиди і стоки; Житлово-комунальні стоки; Людська життєдіяльність; теплове забруднення

Забруднювачі, які надають найбільшої шкоди гідросфері:

нафту і нафтопродукти;

важкі метали (найнебезпечніші - кадмій і свинець);

детергенти (побутова хімія);

мінеральні речовини (солі, кислоти, луги, пестициди);

пластик і полімери;

біологічні забруднювачі (мікроби);

радіоактивні елементи.

Объяснение:

4,7(86 оценок)
Ответ:
Hohlond
Hohlond
06.10.2020

1.Тихий океан:

Тут мешкає найбільша кількість видів коралів, равликів, молюсків, крабів, креветок, морських зірок, головоногих, морських їжаків, огірків і риб.

Донна рослинність Тихого океану налічує близько 4 тисяч видів водоростей і до 29 видів квіткових рослин.

У помірних і холодних регіонах Тихого океану масово поширені бурі водорості, особливо з групи ламінарієвих, причому в південній півкулі зустрічаються гіганти з цього сімейства довжиною до 200 м.

2. Індійський океан:

Індійський океан багатий різноманітністю тваринного і рослинного світу, з найбільш яскраві мешканців цього океану, можна виділити синього кита, дюгонь, беззубого кита, морського слона і тюленя, різних медузи гребневиков.

Рослинний світ Індійського океану представлений бурими (саргасові, турбінаріі) і зеленими водоростями (каулерпи). Пишно розвиваються також вапняні водорості літотамний і халімеда, які беруть участь разом з коралами в спорудженні рифових будівель.

Величезні комплекси коралів сконцентровані саме в Індійському океані. Ті корали, що утворюють цілі рифи, наука ділить на такі види: гіллясті тендітні (або мадрепортовие) і скласти (медріновие або мозкові). Пофарбовані в пурпурний, блакитний, ліловий, всі відтінки червоного, зелений або навіть жовтий колір, гіллясті корали представлені на дрібному дні.

3. Атлантичний океан:

В Атлантичному океані проживають і різні ссавці: дельфіни, кашалоти, кити, морські свині, тюлені та ін. А в глибоководних районах океану проживають губки, кільчасті черви, ракоподібні, морські зірки і морські лілії.

Рослинний світ океану прідеставлют собою різні водорості. У північній його частині - бурі і червоні водорості, ламінарії і Аларіх; у європейського узбережжя - квіткові - зостера марина і зостера нана; в тропічному поясі каулерпи, Валлонія, Кодиум, літотамний і літофіллум, саргасові; в південній частині - ламінарії і червоні водорості.

4. Північний Льодовитий океан: (Северно-Ледовитый океан)

Тваринний світ більш різноманітний в Північно-Європейському басейні, головним чином риби: оселедець, тріска, морський окунь, пікша; в Арктичному басейні - білий ведмідь, морж, тюлень, нарвав, білуха і ін.

Рослинний світ Північного Льодовитого океану досить бідний, він представлений невибагливими водоростями. Але в океані налічують понад 200 видів фітопланктону, який є їжею для зоопланктону (дрібних тварин).

5. Південний Океан: (Южный Океан)

Незважаючи на суворий клімат, Південний океан багатий життям. Тут величезні маси фіто-і зоопланктону, криля, рясні губки і голкошкірі, кілька сімейств риб, особливо нототенії.

Води південного океану надзвичайно насичені фіто- і зоопланктоном, представленим в першу чергу крилем. Кріль є основою харчування для багатьох видів риб, китоподібних, пінгвінів, кальмарів, губок, голкошкірих, тюленів і інших тварин.

Объяснение:

4,5(65 оценок)
Новые ответы от MOGZ: География
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ