М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Арина20071278383
Арина20071278383
19.08.2021 11:44 •  География

До азональних ПТК належать:
а) географічні пояси
б) природні зони
в) природні підзони
г) фізико-географічні зони​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
анна2265
анна2265
19.08.2021
Впервые конечно вижу такой список. Поэтому гарантировать на 100% правильность не могу. К 1 звену относятся (обычно) отрасли от которых зависит развитие сельского хозяйства. Это сельскохозяйственное машиностроение и химическая промышленность. (Производство удобрений и ядохимикатов). Второе звено - это непосредственно само сельское хозяйство. Оно делится на две отрасли: животноводство и растениеводство. И третье звено - это переработка сельскохозяйственного сырья. (Легкая и пищевая) Рыбную промышленность относят обычно к отдельной отрасли. Она в сельское хозяйство не входит. Торговля тут вообще не понятно каким боком. Поэтому тут можно только предположить.
1 звено - сельскохозяйственное машиностроение, основная химия.
2 звено - рыболовство, овцеводство, виноградарство, полеводство, пчеловодство.
3 звено - пищевая промышленность, сахарная промышленность. 
Торговля, селекция, мелиорация 
Селекцию, торговлю и мелиорацию к 1 звену, как отрасли от которых зависит развитие сельского хозяйства? 
Или их вообще никуда не включать. 
Селекция - это выведение новых сортов.
Мелиорация - улучшение земель. 
4,6(54 оценок)
Ответ:
minnie2
minnie2
19.08.2021
Світовий океан має виняткове значення в життєзабезпеченні Землі. Океан - це "легені" Землі, джерело харчування населення земної кулі і зосередження величезних багатств корисних копалин. Але науково-технічний прогрес негативно позначився на життєздатності океану - інтенсивне судноплавство, активізація видобутку нафти і газу у водах континентального шельфу, скидання в моря нафтових і радіоактивних відходів призвели до тяжких наслідків: до забруднення морських просторів, до порушення екологічної рівноваги в Світовому океані. Нафта і нафтопродукти є найбільш розповсюдженими забруднюючими речовинами у Світовому океані. До початку 80-х років в океан щорічно надходило близько 16 млн т нафти, що складало 0,23 % світового видобутку.
Кількість відходів, що складаються головним чином з синтетичних матеріалів (мотузки, сітки, поліетиленові пакети, упаковки і автомобільні шини), в морі і особливо в берегових зонах постійно зростає. Вони часто стають причиною загибелі риб, птахів і морських ссавців. Накопичення відходів на берегах являє собою потенційну загрозу і погіршує санітарний стан і естетичний вигляд пляжів.

Для зниження екологічного навантаження слід виділити глибоководні місця океану з повільною течією, де можна скидати певні відходи, завдаючи мінімальний збиток навколишньому середовищу. Слід заохочувати проведення нових досліджень із впливу забруднювачів на океан і його життєдіяльність та надавати переваги біологічному очищенню вод.

Необхідно розробляти більш раціональні основи для прийняття рішень про те, як переробляти відходи і як від них позбутися. Щоб докорінно поліпшити становище, знадобляться цілеспрямовані та продумані дії. Відповідальна і ефективна політика щодо водного середовища буде можлива лише в тому випадку, якщо ми отримаємо надійні дані про сучасний стан середовища, обґрунтовані методи зі зменшення і запобігання шкоди, що завдається природі людиною.
4,6(14 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: География
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ