М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Холбол
Холбол
28.05.2023 10:09 •  География

4. Реки европейского Средиземноморья наиболее полноводны
а) весной
б) зимой
в) летом
г) осенью​

👇
Ответ:
ksusapuskova
ksusapuskova
28.05.2023

а)весной

Объяснение:

4,7(44 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Лев1234567
Лев1234567
28.05.2023

1  - Демографический взрыв (увеличение прироста населения)

2-Рост или увеличение распашки земель и поголовья скота. Увеличение прироста населения приводит к большей потребности в еде для населения,в связи с этим нужны новые угодья,нивы для этого.А что касается скота,то его тоже нужно кормить,и при этом так же увеличивается размер пастбищ.Происходит борьба между кочевниками, которые пасут скот,и земледельцами за землю.

3 -Мало водоснабжения (большую часть времени преобладают засушливый климат).

4 -Обезлесение.В Сахели нет лесов,а растут лишь отдельные группы деревьев и кустарников...Иначе можно сказать небогатая растительность,которую уничтожают пашни или выпас скота.

5- Для создания поля, люди выжигают участки под него,тем самым страдает почва и гибнут растения.

6 -Использование древесины и древесного угля в качестве топлива.Люди собирают хворост и это так же приводит к увеличению образования Сахели,так как вырасти быстро ничего не может.

7- Увеличение ветряной и водной эрозии.

4,7(14 оценок)
Ответ:
ELINA98736
ELINA98736
28.05.2023

138. Міжнародні інвестиції. Проблеми та перспективи залучення інвестицій в економіку України

Важливу роль у посиленні інтернаціоналізації господарського життя та взаємозалежності між країнами відіграє експорт капіталу.

Вивіз капіталу – це експорт вартості у грошовій або товарній формі з однієї країни у іншу. Вивіз капіталу здійснюється у двох основних функціональних формах: підприємницькій та позиковій. Специфічною функціональною формою вивозу капіталу стала міжнародна науково-технічна до

Експортування підприємницького капіталу означає його вкладення, інвестування в промислові, сільськогосподарські та інші підприємства за кордоном шляхом нового будівництва або купівлі існуючих підприємства, придбання акцій. Підприємницькі вкладення поділяються на прямі інвестицій, коли експортер є повним власником підприємства або володіє контрольним пакетом акцій тощо, і портфельні інвестиції, коли придбані експортером акції іноземного підприємства не забезпечують повного контролю над ними.

Позичковий капітал експортується у вигляді коротко- чи довгострокових кредитів урядам або підприємцям інших країн, вкладання грошей на банківські та інші рахунки фінансових організацій за кордоном тощо.

Експорт капіталу приносить його власникам доход у вигляді промислового чи торгівельного прибутку, відсотка, дивіденду – залежно від форми вкладання. Капітал в підприємницькій формі (підприємницький капітал) приносить його власнику доход переважно у вигляді прибутку, а капітал у позичковій формі (позичковий капітал) – у вигляді відсотка по вкладах, позичках і кредитах.

Прямі іноземні інвестиції спрямовуються, як правило, у галузі, де можна недорого виготовляти конкурентоспроможні у міжнародному масштабі товари на експорт. Тим самим вони стимулюють інтеграцію в систему міжнародного поділу праці. Іноземні інвестиції сприяють не тільки збереженню існуючих і створенню нових робочих місць, але і утвердженню ринкових відносин.

Україна має ряд умов, що робить її досить привабливою для іноземних інвесторів. Це є великий потенційний ринок й високий рівень освіти і кваліфікації, сприятлива кваліфікаційна структура робочої сили, зручне географічне положення в центрі Європи, і низький рівень заробітної плати. Не зовсім виправдалися чекання щодо напряму інвестування. Передбачалося, що основним мотивом будуть експортні шанси, що відкриваються можливістю виготовлення чи переробки товарів з більш низькими витратами через дешевину місцевих ресурсів, головним чином, робочої сили. Виявилося, що переважав інший мотив – доступ на місцеві ринки, і іноземні інвестиції спрямувалися туди, де забезпечувалися великі обсяги збуту. Такий ситуації сприяв ряд причин, що створювали перешкоду на шляху припливу іноземних інвестицій. Серед них однією з найважливіших є відсутність економічної і політичної стабільності, і багато інших причин, що створили в країні несприятливий інвестиційний клімат і непривабливий імідж щодо умов інве

4,7(67 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: География
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ