М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
lisovak0777
lisovak0777
08.12.2020 11:39 •  География

В США широко використовуються відновлювані джерела енергії (ВДЕ). Вони дають 9,9% електроенергії. За їх загальною потужністю США немає рівних у світі. Серед ВДЕ провідне місце займають
Варіанти відповіді
А) СЕС;
Б) ВЕС;
В) ГеоЕС;
Г) АЕС.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Dimalchik
Dimalchik
08.12.2020
 Горох овочевий - одна з найхолодостійкіших овочевих культур. Сходи його на поверхню ґрунту з’являються за температури 4°С. Короткочасне зниження температури повітря до мінус 4-6°С нешкідливе для рослин. При з’явленні сходів сім’ядолі на поверхню ґрунту не виносяться. При пошкодженні сім’ядолей рослини гинуть, тому пересаджувати рослини гороху не можна.Низькі температури після з’явлення сходів у межах 8-12°С позитивно впливають на ріст кореневої системи та асиміляційного апарату. Однак, за температури повітря менше 15°С затримується квітування. Оптимальна температура для росту і розвитку рослин гороху знаходиться в межах 18-20°С. Мозкові сорти гороху менш пристосовані до низьких температур. Вони краще формують урожай за температури 20-22°С.Високі температури ґрунту (10-16°С) під час з’явлення сходів гороху негативно впливають на подальший ріст і розвиток кореневої системи, і вона відстає від надземної. Рослини ростуть повільно, прискорюється квітування та формуються дрібні боби з малою кількістю зерен.У зв’язку з тим, що горох вимагає для свого росту і розвитку невисоких температур повітря і ґрунту, в Україні найвищі врожаї його одержують в районах Лісостепу, Полісся та західних областей.Вимоги до світла. Рослини гороху досить вимогливі до світла. При його нестачі вони витягуються, листки їх набувають світло-зеленого забарвлення, послаблюються процеси фотосинтезу. Утворення бобів та зерна в них уповільнюється та затримується, внаслідок чого продуктивність рослин знижується. Загущення рослин у посівах також негативно позначається на врожайності гороху. Вони витягуються, листки передчасно жовтіють та відмирають. У зв’язку з тим, що в південних районах у літній період температури ґрунту та повітря підвищені, а тривалість дня коротша, ніж в умовах Полісся, вегетаційний період рослин затримується. При штучному скороченні тривалості дня до 10 годин деякі сорти гороху не зацвітають.Вимоги до вологості ґрунту. Оптимальна вологість ґрунту для росту та розвитку рослин гороху знаходиться в межах 80% НВ. Найбільшу потребу у вологості ґрунту рослини проявляють за 15-20 днів до квітування та масового зав’язування бобів. Тому в цей період у південних районах України рослини потрібно 2-3 рази поливати. Нестача вологи в зазначений період призводить до значного зниження врожайності. Коренева система гороху не переносить близького залягання ґрунтових вод, а також перезволоження орного шару ґрунту. На таких ґрунтах коренева система його швидко відмирає, рослини передчасно жовтіють та відмирають.
4,8(99 оценок)
Ответ:

1.Как правило, Южную Америку, Африку, Австралию и Антарктиду. Главные признаки – нахождение в Южном полушарии и преимущественно жаркий климат (за исключением Антарктиды).

2. Общие – все они целиком или частично принадлежат к Южному полушарию. Различия в степени принадлежности – Африка лишь на половину, Южная Америка почти полностью, Австралия и Антарктида – полностью.

3. Общие черты климата Австралии, Южной Америки и Африки – высокие среднегодовые температуры, зоны с большим (леса)  и малым (пустыни) количеством осадков этому в первую очередь географическое положение – они находятся на экваторе и получают много солнечного света.

Наиболее разнообразные климатические условия имеет Южная Америка.

4.Южная Америка (благодаря р. Амазонка)

5. Широтная зональность хорошо выражена в Австралии, Южной Америке и Африке. В Антарктиде – высотная поясность из-за толстого ледяного покрова.

6. Австралия (экономически развитая страна), Бразилия, Аргентина, Чили, ЮАР (промышленно развитые).

7. Из-за нахождение материка на Южном полюсе, и как следствие, недостаточном количестве получаемого тепла.

4,5(50 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: География
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ