М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
daniyanefedova563
daniyanefedova563
15.07.2022 02:37 •  География

Франция-население,основные расы, народы и их хозяйственная деятельность.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
анора10
анора10
15.07.2022

ответ:

тенденцией 21 века являются отчаянные попытки заморозить изменения политической карты. международное сообщество набрасывается, как стая хищников, на страны, которые осмеливаются что-то присоединить к себе (пример - россия и крым). часто блокируются и попытки разделить страны на части - например, евросоюз запретил каталонии отделиться от испании. несмотря на это, даже в 21 веке политическая карта постепенно меняется. происходят количественные изменения - различные мелкие договоры между государствами о передаче территорий, например, япония хочет заключить договор с россией о передаче им курил, китай заключил такой договор о передаче тарабарова острова. качественных же изменений, например, распада крупных государственных образований или появления на карте новых больших стран - пока не происходит.

объяснение:

4,5(97 оценок)
Ответ:
Алисмит
Алисмит
15.07.2022
Географічне положення материка зумовлює надходження протягом року значної кількості сонячної радіації та наявність майже скрізь високої температури. А переважання континентальних тропічних мас і низхідних рухів повітря робить цей материк найсухішим.

Більша частина материка лежить у широтах, де переважає пасатна циркуляція. Тихоокеанські повітряні маси не приносять значних опадів у внутрішні райони материка: Великий Вододільний хребет перехоплює вологу пасатів і тому рясні опади випадають тільки на навітряних схилах гір і вузькій узбережній смузі. Так, майже 40% території материка одержують менше 250 мм опадів на рік і тільки 10% - понад 1000 мм на рік.

Австралія розташована в трьох кліматичних поясах: субекваторіальному, тропічному та субтропічному.

Для північної частини, що знаходиться в субекваторіальному поясі, характерні високі (близько +25°C) впродовж року температури і велика (близько 1500 мм) кількість опадів, що розподіляється нерівномірно впродовж року. Літо тут дуже вологе з грозовими дощами, а зима суха.

У тропічному кліматичному поясі при загальних високих температурах (влітку +30°C, взимку + 16°C) розрізняють за зволоженням два типи клімату: континентальний тропічний із кількістю опадів до 200 мм на рік і високою амплітудою температур та тропічний вологий (до 2000 мм опадів на рік).

Субтропічний пояс південної частини материка характеризується позитивною протягом року температурою зі значною відмінністю у кількості опадів західних і східних частин поясу. Так, південно-західна частина Австралії розташована в області середземноморського типу клімату зі сухим літом і вологою зимою. Центральна частина поясу – область континентального субтропічного клімату із сухим спекотним літом і порівняно холодною зимою. На південному сході – вологий субтропічний тип клімату з рівномірними опадами впродовж року.

Найбільша річкова система Австралії — система Муррея (Маррі) — Дарлінга. Ці ріки стікають з Великого Вододільного хребта і зливаються на південній низовині. Муррей, незважаючи на те що коротший Дарлінга, вважається головною рікою цієї системи, тому що набагато полноводніший, ніж Дарлінг. Довжина Муррея 2570 км, Дарлінга —2740 км, площа басейну цих рік 1057 тис. км2, середня витрата Муррея нижче впадання Дарлінга 330 м3/с. Друга велика притока Муррея — Маррамбіджі, довжина її 2172 км. Живлення всіх рік, що входять у систему Муррею — Дарлінга, здійснюється головним чином за рахунок дощових опадів і до деякої міри за рахунок снігів, що випадають в Австралійських Альпах. Тому максимум витрати припадає на літо, коли рівень Муррея і Дарлінга підвищується і вони розливаються на плоскій низинній рівнині, іноді бувають руйнівні повені. При цьому ріки переносять великі маси уламкового матеріалу і відкладають уздовж рукавів вали, що часто перешкоджають впаданню приток у головну ріку.
Природні зони Австралії Географічне положення Рельєф Клімат Внутрішні води Ґрунти Рослинність Тварин
4,4(44 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: География
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ