М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
ekaterinibytori
ekaterinibytori
06.03.2023 19:38 •  География

Скласти Міні проект з утилізації побутових відходів.

👇
Ответ:
Artem574189
Artem574189
06.03.2023

Перед тим, як говорити про проекти, нагадаю:

Побутові відходи, як це зрозуміло з назви, - це тип відходів, що виникають у побуті (житлово-комунальному господарстві).

Утилізація відходів - це переробка або оброблення відходів з метою підготовки їх до екологічно безпечного зберігання, перевезення, повторного використання чи видалення.

Виходячи з визначень понять у завданні я можу запропонувати кілька міні-проектів. Під міні-проектами я маю на увазі такі проекти, що легко можливо реалізувати вдома.

Отож мої варіанти:

1. Верміферма.

Отож верміферма - це ферма, на якій роль «утилізатора» чи «робочої сили» виконують черв’яки. Я знаю про два види червів, яких можна придбати (червоні каліфорнійські черви та «старатєль») також дехто «приручає» звичайних дощових черв’яків.

Побутові відходи, які підлягають такій утилізації: органічні відходи переважно рослинного походження (наприклад, відходи що виникають при приготуванні їжі), папір та картон з мінімальним вмістом фарби, натуральні тканини. У випадку шкільної такої ферми (більший об’єм) додається опале листя з пришкільних ділянок, бур’ян з клумб та квіти, які прибираються восени.

Що ми отримуємо? В результаті такої «переробки» ми отримуємо біогумус/вермікуліт, який використовується як добриво безпосередньо або розчиняється у воді для поливу.

Де тримати? В інформаційному просторі переважає інформація про великі ферми, однак з власного досвіду скажу, що невеличку ферму можна тримати і вдома (наприклад, на балконі) або організувати її на подвір’ї школи/дитсадку/власного будинку.

2. Сортування.

Цей проект, я думаю, вже відомий всім. Принцип простий - сортувати сміття за категоріями та, бажано, здавати спеціалізовані місця, які займаються подальшою їх долею.

Побутові відходи, які підлягають такій утилізації: пластик (харчовий/не харчовий), паперово-картонні відходи, металобрухт, скло, батарейки, вироби з тканини.

3. Проект, під кодовою назвою «збережи дерево».

Тут я пропоную «відтягнути» кінцеву утилізацію паперово-картонних виробів.

Суть проекту: раціонально використовувати папір. Якщо листок вже використаний з одного боку, наприклад, не дуже вдалий малюнок на уроці, то ви можете використати іншу сторону, як чернетку чи для списку в магазин. Так само перед викиданням старого зошиту - подивіться ,чи нема там ще чистих листків, які можна використати. Для маленької записки мамі - використайте відповідного розміру папірець.

4. Проект «Шафа».

Перебираючи шафу не поспішайте все викидати.

Ви можете посортувати самі:

- те, що можна віддати тим, кому це необхідно (є пункти прийому таких речей);

- речі, які можуть знадобитись у притулках для тварин;

- можливо якимось речами, за до хендмейду, ви чи хтось з ваших друзів, зможе надати друге життя;

І тоді на викид залишиться вже набагато менше.

Якщо ж ви не хочете самі сортувати речі, то зараз деякі магазини приймають їх і вже самі проводять сортування на те, що можна використати без переробки, на те, що можна одразу переробити на предмети побуту (ганчірки для прибирання, наприклад), або ті, що використовуються при виробленні інших волокон (наприклад, для внутрішньої обшивки автомобіля).

5.Проект, під кодовою назвою «Рятувальна сумка».

Цей проект відноситься до «зменшення утилізації». Просто заведіть собі тканинну сумку, яка в складеному стані займає небагато місця. Так ви можете завжди мати її з собою, коли зненацька зайдете в магазин, тим самим уникнути придбання і накопичення поліетиленових пакетів.

Сподіваюсь, що ці проекти стануть вам у нагоді.

4,5(35 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
111111199
111111199
06.03.2023
Море  море лаптевых мо́ре ла́птевых — море северного ледовитого океана. бо́льшую часть года оно покрыто . море названо в честь братьев дмитрия и харитона лаптевых, полярных исследователей. берингово море море на севере тихого океана зимой покрыто льдом. температура воздуха до +7, +10 °c летом и −1, −23 °c зимой. названо в честь витуса беринга, мореплавателя, офицера флота, датчанина по происхождению. витус беренг   .  самая северная точка россии и материка евразии мыс челюскин (77°43' с. ш. и 104°18' в. названа именем полярного исследователя семена челюскина семен челюскин   мыс дежнёва (ранее - мыс каменный нос) — крайняя восточная точка крайняя восточная материковая точка россии и всей евразии. семен иванович дежнев  
4,7(46 оценок)
Ответ:
Zeus41
Zeus41
06.03.2023
При более теплом, чем в лесотундре и тундре, лете в тайге увеличивается испарение с поверхности суши от 100 и 150 мм на севере зоны до 300 мм и несколько выше на юге. однако осадков в тайге выпадает много, поэтому поверхностный сток в ней продолжает оставаться высоким. величина поверхностного стока в противоположность испарению уменьшается в южном направлении, составляя 300-350 мм на севере зоны и 50-200 мм на юге. в связи с большим поверхностным стоком речная сеть в тайге густая, а сами реки многоводны. в питании их помимо снеговых вод велика роль дождевых и грунтовых. поэтому внутригодовое распределение стока таежных рек более равномерное по сравнению с его внутригодовым распределением в других природных зонах (исключая зону смешанных лесов равнины) . весеннее половодье на реках тайги растянуто и не такое бурное, как на реках лесостепной и степной зоны. это связано с медленным стаиванием снежного покрова под пологом леса. зарегулированность стока рек в некоторых районах тайги усиливается из-за обилия крупных и мелких по площади озер, имеющих моренное, термокарстовое и тектоническое происхождение. особенно много озер в местах, подвергавшихся последнему (на равнине – валдайскому) оледенению. в таких районах, как карелия, реки нередко берут начало из озер, протекают через озера и в озера, так что порой бывает трудно определить, где заканчивается река и где начинается озеро. естественно, что у подобных озерных рек нет ни высокого весеннего половодья, ни низкой летней или зимней межени. находясь в области положительного влаги, озера тайги содержат пресную воду. тайга богата не только поверхностными, но и неглубоко залегающими грунтовыми . они часто носят характер верховодки и используются для водоснабжения населенных пунктов при неглубоких колодцев. вследствие сильного увлажнения почвогрунтов и выноса из них карбонатов кальция в тайге формируются местные, зональные грунтовые воды. концентрация солей в них, например на равнине, колеблется в пределах от 0,1 до 1,0 г/л. близкое к поверхности залегание этих вод часто ведет к загрязнению их органическими соединениями и в ряде случаев делает непригодными для питья. к тому же зональные грунтовые воды тайги необильны и не имеют сколько-нибудь серьезного значения как источник водоснабжения. более обильны и лучше по качеству азональные грунтовые воды, заключенные в толщах аллювиальных и флювиогляциальных песков и в карстующихся породах.
4,5(76 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: География
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ