М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Лис2002Лис
Лис2002Лис
10.10.2022 05:04 •  География

Поставив ів до ть. треба невекликий реферат:
аналіз зайнятості та безробіття по сферам діяльності, по професіям та видам праці в ОДЕСІ.
ЯКЩО ТИ НЕ ЗРОБИШ, А ЗАБЕРЕШ БАЛИ, ДАМ ПОРУШЕННЯ! ​

👇
Ответ:
WayneGames
WayneGames
10.10.2022

Проблема безробіття - одна з найактуальніших, які виникають на ринку праці. Рівень зайнятості держави та її якісні характеристики визначають обсяг виробництва й ефективність економіки, а звідси й економічну базу соціальної політики. Ринок праці займає одне з центральних місць в системі ринкових відносин, адже відіграє роль так званого індикатора стану економіки

Безробіття в різних містах нашої країни де доволі серйозне питання. Одеса також підпадає під цю категорію В одесі проживають багато людей. Кількість людей які проживають на її території може бути більше ніж можуть задовольнити робочі місця. Тим самим підштовхують людей шукати іншу роботу яка знаходиться в інших містах країнах. А в людей яких не має можливості кудись поїхати залишаються безробітніми. Також на безробіття може вліяти і зарплата працівника приставимо ситуацію в якій людина працювала на роботі в компанії, зарплату яку їй/йому платили було не велика і в пошуках нової роботи цей працівник звільняється а коли приходить щоб подати свою кандидатуру йому говорять що на цю посаду у же вибрали працівника. і що ж робити правельно шукати знову.

Також ще 1 проблемою може бути недостатня освіта. В більшості случаїв так і зявляються безробітні не получивши достатньої освіти вони не зможуть працювати.

А саме не зрозуміле для мене те що для того щоб працювати потрібний стаж роботи який можна получити лише тоді коли працюєш. Як тоді получити стаж роботи не працюючи? Правельно ні як.

Таке чуство ніби нашою країною управляють не дуже умні люди. *_*

ПРИВІТ Я НАПИСАВ ЧУЧУТЬ. ТРОШКИ ЗМІНИ ТЕ ШО Я НАПИСАВ ДОБАВ ТРОХИ СВОГО І НАПИШИ ЗАКІНЧЕННЯ ЩО ТИ ДУМАЄШ ПРО ТЕМУ ЗАПИТАННЯ І БУДЕ ТОБІ РЕФЕРАТ.

НАДІЮСЬ Я ТОБІ ПОМІГ)))

4,6(57 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
drxayala1
drxayala1
10.10.2022

1. Во времена Средневековья одними из самых известных и бесстрашных первооткрывателей новых земель были викинги - скандинавские языческие племена, обитавшие на территории современных Швеции, Норвегии и Дании.

2. Существует популярное мнение, что первыми в Исландии побывали монахи из Ирландии. Возможно, они и открыли Исландию, путешествуя морем и исследуя острова северной Атлантики. В средине VII века они стали селиться на Фарерских островах и Исландии.

Но открытие Исландии могло быть и раньше. Про это свидетельствует сочинения Пифея (в IV веке до н.э.) и монаха Беды Достопочтенного (600-700 года н.э.).

А викинги попали на территорию Исландии в 850-х годах, когда норвежский викинг Наддод сбился с планируемого пути из-за шторма. Они высадились на востоке Исландии, но не нашли в тех местностях поселений.

4,7(50 оценок)
Ответ:
ostapsheremetaoooo
ostapsheremetaoooo
10.10.2022

Розглядаючи історію та особливості формування території сучасної України у ХХ столітті, слід пам’ятати, що на початку століття Україна ще не мала статусу самостійної, незалежної держави. Напередодні Першої світової війни її землі були поділені між двома великими імперіями – Російською та Австро-Угорською. Більшість земель, населених українцями, перебувала у складі Російської імперії. Це насамперед територія 9 губерній: Волинської, Катеринославської, Київської, Подільської, Полтавської, Таврійської, Харківської, Херсонської і Чернігівської. Цю територію називають Наддніпрянською Україною, або Наддніпрянщиною.

Решта українських земель, розташованих на захід від річки Збруч, належала Австро-Угорщині. Ці землі входили до окремих адміністративних одиниць Австрії – Галичини й Буковини, які мали елементи територіального самоврядування з крайовими сеймами. Українське населення протягом багатьох десятиліть домагалося поділу Галичини на східну, населену переважно українцями, і західну, польську. Це мало послабити вплив поляків у Східній Галичині і створити кращі умови для національно-культурного розвитку української більшості. Але австрійська влада не була в цьому зацікавлена.

Закарпаття – найзахідніша історична українська територія – входило до складу Угорщини і ніякого самоуправління не мало.

Объяснение:

4,6(72 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: География
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ