В Лондоне много достопримечательностей. Среди них: Вестминстерское аббатство, Дом Парламента, Букингемский дворец, собор Святого Павла, Лондонский мост, Лондонский Тауэр.
Лондон стоит на реке Темза. Переходя реку по Тауэрскому мосту можно увидеть Тауэр. Это одно из старейших зданий города. Много веков назад это была крепость, королевский дворец, а затем тюрьма. Теперь это музей оружия.
На берегу Темзы, недалеко от Лондонского Тауэра, вы можете увидеть Вестминстерский дворец или Дома Парламента. Он является резиденцией правительства Великобритании и является одним из самых красивых зданий в Лондоне. В одной из башен есть известный Биг Бен, крупнейшие часы Англии. Они бьют каждые четверть часа.
Букингемский дворец является официальной лондонской резиденцией королевы. Туристы всегда идут туда, чтобы увидеть церемонию смены гвардии.
Есть очень необычный музей восковых фигур-"Мадам Тюссо",там вы увидите множество восковых копий знаменитостей.
Собор Святого Павла - крупнейшая английская церковь. Другой известный собор - Вестминстерское аббатство, где похоронены короли, королевы и многие известные люди.
Лондон также знаменит своими красивыми парками. Гайд-парк является самым демократичным парком в мире, поскольку каждый может говорить здесь все, что он хочет. Лондонский зоопарк находится в Ридженс Парке.
Объяснение:
Якщо сонячні промені падають на Землю під прямим кутом, вони нагрівають її поверхню в повну силу. Однак наша планета - куля, і тому велика частина її поверхні висвітлюється Сонцем під кутом. А це значить, що промені там розсіюються по більшій площі, їхній тепловий вплив зменшується, і вони нагрівають поверхню вже не так сильно.
В областях біля екватора сонячні промені цілий рік падають на поверхню Землі майже під прямим кутом. Тому тут завжди пекуче. Температура залежить і від відстані, що сонячні промені проходять крізь атмосферу Землі. На екваторі ця відстань менше, ніж на полюсах, тому атмосфера тут поглинає менше теплової енергії, і цієї частини Землі дістається більше тепла.
Від кулястості Землі залежить кут, під яким сонячні промені падають на земну "поверхню, а отже, і існування кліматичних зон. Сонце знаходиться на такій великій відстані від Землі, що всі промені його можна розглядати як рівнобіжні. Внаслідок опуклості Землі з півночі на південь сонячні промені падають на різних широтах під різними кутами. Тому і нагрівання земної поверхні відбувається з неоднаковою інтенсивністю. Це явище було відзначено ще древніми греками. Виходячи з основної концепції нерухомої Землі, навколо якої рухається Сонце, древні греки запропонували термін "клімат", припускаючи під ним нахил сонячних променів. Таким чином, форма Землі є могутнім кліматоутворюючим фактором; фактором, що впливає на швидкість круговороту речовин
Світовий океан має величезні біологічні, мінеральні й енергетичні ресурси.
Біологічні ресурси океану - це живі організми, що їх людина використовує або може використовувати для власних потреб.
Мінеральні ресурси океану складають розчинені в морській воді речовини, а також розташовані на дні і під дном океану корисні копалини. Зараз на шельфі добувають нафту, газ, вугілля, янтар, залізну руду, золото, рідкоземельні метали тощо. З морської води видобувають бром, магній, солі та ін.
Енергетичні ресурси складають енергія припливів і відпливів, хвиль, морських течій. Працюють припливні електростанції - ПЕС. Повніше використання енергії морів і океанів - завдання майбутнього.