М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
historican
historican
14.08.2022 03:15 •  География

2. Зазначте доказ кулястості Землі: А форма Землі
Б зміна пір року
в зміна кута падіння сонячних променів упродовж року
г збільшення дальності видимого горизонту з висотою​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Valya1873
Valya1873
14.08.2022
Перт – 320 ю. ш, 1160 в. д. сидней – 350 ю. ш., 1500 в. д. расстояние между 3300 км. если сравнивать климатические диаграммы, то можно отметить, что годовой ход температур в двух городах одинаков. среднегодовые температуры не опускаются ниже +100с. максимум температур приходится на январь (+230с), минимум – на июль (+120с). сходные температуры объясняются положением городов в одном климатическом поясе. годовой ход осадков в перте и сиднее разный. это объясняется особенностями циркуляции атмосферы. города расположены почти на одной широте, но на противоположных побережьях материка. в сиднее осадки достаточно равномерно в течение года с небольшим зимним максимумом. для перта характерно сезонное выпадение осадков с выраженным летним максимумом.
4,7(89 оценок)
Ответ:
volkovhavoc
volkovhavoc
14.08.2022

Україна – одна з країн, в якій знаходяться найбагатші та різноманітні гідромінеральні ресурси, на базі яких відкрито біля 500 санаторно-курортних установ. Зараз вони використовують лише біля 8% запасів мінеральних вод.

Розлив столових та лікувально-столових мінеральних вод в Україні проводиться зараз згідно з ДСТУ 878-93 „Води мінеральні питні”, розробленим Одеським НДІ курортології і Вінницьким ПКТИ та затвердженого Держстандартом.

Мінеральна вода – корисна, але вибірково: „Миргородська”, наприклад, розрахована на тих, у кого знижена кислотність, „Лужанська-7” – на тих, у кого вона підвищена. Це не означає, що цю воду не можна пити „звичайним людям”, але захоплюватися мінеральною водою все ж таки не варто. Дієтологи рекомендують такий режим: місяць попити – потім відпочити.

В залежності від хімічного складу та мінералізації мінеральні води діляться на природні столові (1-2 г/л), лікувально-столові (2-8г/л) та лікувальні (8-12 г/л). Лікувальні мінеральні води мають дуже виявлену дію на організм людини та застосовуються тільки за призначенням лікаря в строго установленій дозі.

На жаль, інколи добре розрекламовані води не відповідають стандартам та мають низьку якість.

4,4(53 оценок)
Новые ответы от MOGZ: География
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ