М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
roden13
roden13
26.06.2020 03:58 •  География

?
ЗАПИТАННЯ І ЗАВДАННЯ
1. Якою є форма нашої планети з точки зору сучасної науки?

👇
Открыть все ответы
Ответ:
ibrunetochka
ibrunetochka
26.06.2020
Рельефная физическая карта, расположенная слева от входа во второй зал, знакомит с географией Саратовской области. Её площадь составляет более ста тысяч квадратных километров. На этой территории могли бы разместиться три европейских государства, таких как Албания, Бельгия, Швейцария.
Волга – важнейшая водная магистраль края – делит область на две части: возвышенное Правобережье и равнинное Заволжье. Самая высокая точка Саратовской области находится на севере, в Хвалы́нском районе. Это гора Бе́ленькая. Ее высота составляет 379 метров над уровнем моря.
Климат области – континентальный умеренных широт. Характеризуется жарким засушливым летом и холодной малоснежной зимой. Около 80% почв области составляют плодородные черноземные и каштановые, что определило значение края как аграрного района.
Особенностью природы Саратовской области является то, что она расположена в трех природно-климатических зонах. Лесостепь занимает 15% территории. Леса произрастают преимущественно в Правобережье. Все они охраняются законом и природоохранными организациями. Полупустыня занимает 5% территории и расположена на крайнем юго-востоке нашего края. Около 80% территории области занимают степи, распространенные как в Заволжье, так и на правом берегу Волги.
Наличие трёх природных зон обусловило богатство флоры и фауны Саратовской области. Здесь распространено около тысячи семисот видов растений и четырехсот видов животных. С ландшафтами природных зон Саратовской области, их растительным и животным миром знакомят диорамы второго зала отдела природы.
4,5(60 оценок)
Ответ:
gameadventgary
gameadventgary
26.06.2020

Відповідь:

Наш дім, Земля, — невеличка планета у безкінечному просторі. Щоб підтримувати помешкання в чистоті та зберегти від ушкоджень, ми маємо докласти чимало зусиль, втім, виходить поки що навпаки.

На Землі змінюється клімат, і причиною цього, в значній мірі, є діяльність людини. Це визнали 2 з половиною тисячі науковців з усього світу, що працюють в Міжурядовій комісії зі зміни клімату. Щоб запобігти природним катаклізмам, вчені наголошують: світ має зменшити підвищення температури повітря на планеті на два градуси за Цельсієм, а також обмежити викиди парникових газів в атмосферу.а останні сто років людина збільшила викиди газів на 30%. Це означає, що на Землі щороку зростає кількість оксидів вуглецю, сірки, азоту, вуглеводню. Як наслідок, в атмосфері виникає смог. Так називають забруднене хімією повітря, це одна з найбільших проблем цивілізації.

За словами експертів, збільшення парникових викидів загрожує економічними проблемами: зменшенням кількості води на Землі (багато територій планети взагалі можуть стати пустелями), зникненням як галузі сільського господарства.

Щоб досягти балансу газів, кажуть науковці, до 2050 року викиди у світі треба скоротити щонайменше наполовину, порівняно з рівнем 90-го року. Таку мету ставлять перед собою учасники Кіотського протоколу – це міжнародна угода зі зміни клімату, до якої приєдналися 186 країн.

Щоб вилікувати планету від газів, вчені радять зменшувати виробництво, вкладати кошти в наукові дослідження та розробки екологічних товарів, раціональніше використовувати тепло та енергію.

Лідерами запровадження альтернативної електроенергії у світі є Данія, Німеччина, Іспанія, Індія. Тут електрику виробляють також із вітру.

Слід зазначити, що на чистоту повітря впливають не лише підприємства, а й кожна людина зокрема. Автомобіль, заправлений бензином, щороку викидає в атмосферу близько тонни шкідливих газів. Отож водії переходять на альтернативні види палива, свої автівки забезпечують екологічно чистими двигунами, зокрема електродизельними чи дизельно-газовими.

Крім охорони повітря, екологи вважають пріоритетами в своїй галузі очищення води, раціональне використання землі та мінеральних ресурсів у світі, збереження заповідників, утилізацію та переробку відходів.

День охорони навколишнього середовища відзначають сьогодні у понад 100 країнах світу. Люди вийдуть на мітинги зелених, велосипедисти влаштують паради, відбудуться зелені концерти, посадка дерев, прибирання території. Подумаймо й ми, чим кожен із нас до світові для збереження його краси й багатства?

Пояснення:

4,8(41 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: География
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ