Объяснение:
Міссурі починається в злитті річок Медісон, Гіллатін та Джефферсон у штаті Монтана, і впадає в Міссісіпі на північ від Сент-Луїса (Міссурі)
Спускаючись з гір поблизу містечка Каскейд однойменного округу, річка тече на північний схід до міста Грейт-Фолс, де вона падає у вигляді серії водоспадів. Після цього Міссурі тече на схід, через мальовничий регіон каньйонів, відомий як Розломи Міссурі.
У міста Омаха Міссурі зустрічає свій найдовший приток — річку Платт, що впадає із заходу. Нижче річка становить невелику частину кордонів штатів Небраска й Міссурі, а далі — Канзасу і Міссурі.
Міссу́рі — притока річки Міссісіпі, що протікає територією США. Міссурі починається в злитті річок Медісон, Гіллатін та Джефферсон у штаті Монтана, і впадає в Міссісіпі на північ від Сент-Луїса (Міссурі). Річка 3 767 км завдовжки, [1], а її басейн вкриває майже одну шосту території Північної Америки. Залежно від того, чи її довжина підраховується від головних джерел приток річки (тобто від озера Ітаска у штаті Міннесота), або від їх злиття, де Міссурі вперше отримує свою назву (біля Трі-Форкс, Монтана), ця річка є другою або третьою у Сполучених Штатах за довжиною. До реалізації програми Піка-Слоана вона була найдовшою після Міссісіпі (якщо її довжина підраховувалася разом з Міссурі) річкою в США.
Система річок Міссісіпі-Міссурі — третя найдовша річкова система у світі. Згідно з Армійським інженерним корпусом, Міссурі забезпечує близько 45 відсотків стоку Міссісіпі біля Сент-Луїса. Середній стік Міссурі в гирлі становить приблизно 1 050 м³/с, порівняно з 1 300 м³/с у Міссісіпі після впадання річки Іллінойс приблизно на 28 км вище злиття річок. Перетинає річка помірний та субтропічний кліматичні пояси, переважно у степах, вологих лісах та областях високої поясності. Міссурі впадає у Мексиканську затоку, яка розташована між Північною Америкою і Карибським морем, які відносяться до Атлантично — океанічного басейну. Болота, які є притоками річки, забруднюють Міссурі і тому в таких районах річки судноплавство не поширюється або навіть заборонене.
Чорноногі називають її Велика річка.[1]
Объяснение:
Для современного белорусского общества характерны веротерпимость, открытость к диалогу, отсутствие конфликтов и острых противоречий на религиозной и национальной основе. Беларусь является территорией межнационального и межконфессионального мира и согласия. Важную роль в их обеспечении играют как менталитет белорусов, так и политика государства в области межнациональных и в межконфессиональных отношений, направленная на мирное сосуществование религиозных и этнических общностей в интересах устойчивого развития страны.
Климатический пояс: экваториальный (исток Белого Нила), субэкваториальный, тропический, субтропический (устье Нила)
Исток: Нил образуется при слиянии Белого и Голубого Нила у города Хартум. Исток Белого Нила – Восточно-Африканское плоскогорье, исток Голубого Нила – озеро Тана
Устье: Средиземное море
Направление: река течёт с юга на север
Бассейн: Атлантический океан
Режим питания: дождевое питание летом
КОНГО (Заир, Луалаба)
Климатический пояс: экваториальный, субэкваториальный
Исток: река Луалаба берёт начало на плато Шаба
Устье: Атлантический океан
Направление: сначала Конго течёт с юга на север, затем в районе экватора поворачивает на юго-запад
Бассейн: Атлантический океан
Режим питания: дождевое питание в течение года
НИГЕР
Климатический пояс: экваториальный, субэкваториальный
Исток: Лионо-Либерийская возвышенность
Устье: Гвинейский залив Атлантического океана
Направление: сначала Нигер течёт с юго-запада на северо-восток, затем река поворачивает на юго-восток
Бассейн: Атлантический океан
Режим питания: дождевое питание с сентября по март
ЗАМБЕЗИ
Климатический пояс: субэкваториальный
Исток: чёрные болота Дамбо
Устье: Мозамбикский пролив Индийского океана
Направление: сначала река течёт с севера на юг, затем поворачивает на восток
Бассейн: Индийский океан
Режим питания: дождевое питание летом
ЛИМПОПО
Климатический пояс: субтропический
Исток: горы Витватерсранд
Устье: Мозамбикский пролив Индийского океана
Направление: сначала река течёт с юга на север, затем поворачивает на восток
Бассейн: Индийский океан
Режим питания: дождевое питание летом
ОРАНЖЕВАЯ
Климатический пояс: субтропический
Исток: горы Катламба
Устье: Атлантический океан
Направление: с востока на запад
Бассейн: Атлантический океан
Режим питания: дождевое питание летом