М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Maria123456789101
Maria123456789101
12.02.2022 09:43 •  География

кто нибудь..
если вам не сложно(​


кто нибудь.. если вам не сложно(​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Qwerty20020505
Qwerty20020505
12.02.2022

признаки континентальности климата -это большая суточная и годовая амплитуда температур, небольшое количество осадков. Если провести анализ климатической карты З. Сибири, то увидим: по сравнению с Русской равниной количество осадков уменьшается ( больше удаленность от Атлантики), а разница между суточными перепадами и годовая амплитуда температур увеличиваются. Кто живет в Сургуте, легче переносит морозы под 35 градусов, нежели москвич температуру минус 25, т. к. намного меньше влажность воздуха.

4,5(37 оценок)
Ответ:
dilyakon
dilyakon
12.02.2022

Важко заперечити важливе значення освіти й науки в розвитку суспільства. Усе, що оточує нас — речі, техніка, предмети повсякденного вжитку, — є результатом наукових винаходів, сумлінної праці й натхнення багатьох людей. Ми також можемо стати ученими, фахівцями завдяки здобутій освіті. Тож зрозумілою є необхідність знань і для подальшого прогресу людства.

Немає жодної сторони людського життя, яка б не базувалася на раніше набутих, а тепер старанно збережених знаннях. Науково-технічний прогрес, розвиток різних галузей промисловості, виробництво різних товарів... Однак не можна вважати, що наукові відкриття та знання мають вплив лише на матеріальну сторону нашого існування. Так, культурне життя було б також неможливим без знань та наукового поступу. Колись був винайдений і змайстрований кожен із музичних інструментів, уперше змішані фарби для малювання, були виконані примітивні креслення для будівництва споруд. Без цих відкриттів художник не мав би чим малювати, музикант — на чому грати, а архітектор, дизайнер, скульптор не уявляли б, як досягнути гармонійного поєднання елементів у створюваних ними палацах, інтер'єрах, скульптурах.

Объяснение:

4,8(1 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: География
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ