№2
1)-
2)+
3)-
4)+
5)-
№3
В Жамбылская область задевает разные почвы. В Жамбылской области есть такие виды как: горные почвы, серо-бурые и пустынные почвы, светло каштановые почвы, сероземы и пески. Я считаю что Жамбылской области не хватает только чернозема ведь уже есть идеальные условия. Большое кол-во рек и озер не дает почве высохнуть, и с другой стороны солнце достаточно сильное чтобы почве были идеальные условия. Мы можем убедиться об этом увидев о богатом изобилии растений растущих в районе жамбылской области.
Объяснение:
Известно, что в тропосфере температура с высотой падает 0,6⁰С/100м. Зная это, определим, на сколько градусов изменится температура на заданной высоте по сравнению с уровнем моря:(1500/100)*0,6 = 9 Отсюда, температура воздуха на высоте 1500 м будет: 20 - 9 = 11 градусов.
Разница с температурой 14 градусов составляет 20 - 14 = 6 градусов.
Это соответствует перепаду (6/0,6)*100 = 1000 М
2. Через каждые 10,5 м атмосферное давление уменьшается на 1 мм. ртутного столбика.
Узнаем, на сколько оно уменьшится на 210 м:
210 : 10,5 = 20 ртутного столбика.
Теперь узнаем, сколько оно составит на вершине холма:
758-20=738 мм. ртутного столбика.
1) Сонячна радіація – енергія, яку випромінює Сонце Сумарна сонячна радіація - сукупність прямої і розсіяної сонячної радіації, що надходить на земну поверхню.
Вона залежить, насамперед, від географічної широти, висоти над рівнем моря, прозорості атмосфери і хмарності.
Річна кількість сумарної сонячної радіації в межах України змінюється від 3500 МДж/м² (у північно-західних районах) і 4000 МДж/м² (у північно-східних) до 5200 МДж/м² на півдні Криму. Найменьша у північно-західних районах, тому що в ціх районах переважае розсіяна сонячна радіація, а на півдні, та сході - пряма сонячна радіація.
2) Які повітряні маси переважають на території України?
На территорії України переважають помірні повітряни маси :
- морські повітряні маси з Атлантичного океану -на заході і північному заході України,
- контінентальні повітряні маси - панують на сході і півдні країни,
-тропічні повітряні маси - південний берег Криму.
- час від часу холодні арктичні повітряні маси, з якими пов’язані різке зниження температури повітря взимку, пізні весняні й ранні осінні заморозки -час від часу проникають взимку в північні та центральні райони Украіни.
Объяснение: