М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
asd135
asd135
12.10.2022 23:45 •  География

Отметьте верное утверждение. * 1. Русское географическое общество было создано в 1845 году по указу Николая I, его первым руководителем стал граф Ф.П.Литке
2. Главная задача экспедиции С.Дежнева, состоявшаяся в исследовании морей морей Северного Ледовитого океана и прохода в Тихий океан, в 1641 году была успешно выполнена.
3. В 1870-х шведский полярный путешественник Эрик Норденшельд впервые в истории Северным Морским путем от Архангельска до Берингова пролива за три года.
4. Именно Михаилу Ломоносову принадлежитидея использования Северного Морского пути для достижения восточных окраин страны и доставки природных богатств Сибири в Европу.
5. Впервые пройти по трассе Северного Морского пути от Архангельска до Берингова пролива за одну навигацию удалось в 1932 году экспедиции, возглавлял которую Отто Юльевич Шмидт

👇
Ответ:
Dwtop1
Dwtop1
12.10.2022

ответ:  1.Русское географическое общество было создано в 1845 году               по указу Николая I, его первым руководителем стал граф            Ф.П.Литке

4,7(18 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
OlesyaSteb
OlesyaSteb
12.10.2022

Південна Америка – Довгий континент, розташований від нас так далеко, і про який ми знаємо так мало. Проте навіть у Довгого континенту є кінець і зветься він Вогняна Земля. Причиною такої назви стали багаття, що розпалювали місцеві аборигени на берегах протоки, якою боязко просувалися кораблі Фернана Магеллана. Ми ж рухаємося не кораблем, а літаком, маючи приємність оглядати Вогняну Землю з висоти польоту птаха. Гірські хребти вкриті сніговими шапками навіть влітку. Їх схили вкриває непролазний ліс, місцями на значних площах повалений вітрами. Край вітрів і штормів, брама в Антарктику.

Наша мета – Ушуайя. Це місто розташоване на півдні Великого острова Вогняної Землі на березі широкої затоки, між гірським хребтом Мартіаль на півночі і протокою Бігля на півдні. Населення міста оцінюється в 60 тис. мешканців. Воно є центром єдиного муніципалітету департаменту Ушуайя, площею 9390 км2.

Объяснение:

Вот как-то так

4,4(73 оценок)
Ответ:
Suzdik23
Suzdik23
12.10.2022

4. Що спільного й відмінного в рельєфі Південної Америки і Африки?

В основі обох материків лежать давні докембрійські платформи. Особливості внутрішньої будови дають підстави умовно поділити материк Південна Америка на дві частини: на сході та в центрі розташовані великі рівнини різної висоти, а на півночі та заході, повторюючи обриси узбережжя, тягнеться найдовша (9000 км) гірська система Землі альпійської складчастості— Анди (мовою інків — «мідні гори»).

Африку теж за абсолютними висотами території можна поділити на дві частини:

Північна й Західна (низька), Південна й Східна (висока). На північному заході материка простягаються, як і в Південній Америці, молоді гори Атлас, довжина яких значно менша, ніж Анд. Крім цих гір, в Африці є старі зруйновані Драконові й Капські гори. Такого віку гір у Південній Америці немає. Великі низовини Південної Америки — Амазонська, Орінокська і Ла-Платська — розташовані в прогинах давньої Південноамериканської платформи. Вони охоплюють майже половину материка. Низовинних форм рельєфу в Африці немає, крім незначних за площею заболочених западин Конго та Калахарі. Однак у рельєфі обох материків переважають рівнини у вигляді великих плоско- -гір'їв: у Південній Америці — Бразильського й Гвіанського, а в Африці — Схід-ноафриканського. Відмінним у рельєфі материків є ще й те, що сейсмічні області в Південній Америці містяться вздовж усього Тихоокеанського узбережжя на заході, а в Африці — на сході, на півночі якого розташоване Ефіопське нагір'я.

ЧИ ПОЯСНЮЮ

5. Чому Анди сформувалися на заході, а не на сході материка?

До плейстоцену Анди були в основному сформовані, хоча й не досягли сучасної висоти.

6. Чому материк дуже багатий на рудні корисні копалини?

Це зумовлено складом гірських порід. Тут добувають залізну руду, руди марганцю, алюмінію, урану, золото. В Андах зосереджені значні родовища мідних, свинцевих і цинкових руд, коштовного каміння. В усьому світі відомі тутешні родовища смарагдів, розсипні родовища платини й золота, уміст яких у річному піску збільшується після кожної зливи. Навпаки, посушливий клімат на край[1]ньому заході материка сприяв утворенню в майже сухих водоймах йоду і відомої чилійської селітри, з якої виробляють азотне добриво.

Объяснение:

виписуй самое главное

4,5(80 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: География
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ