Багато
Объяснение:
Чого из корыстных копалын
а) Демографическая характеристика
На развивающиеся страны приходится 95% прироста мирового населения (Африка, Азия, Латинская Америка).
Одна из важнейших проблем общемирового значения – «демографический взрыв» в развивающихся странах.
Одна из наиболее значительных и острых глобальных проблем современности – преодоление отсталости большей части человечества. Большая часть населения развивающихся стран не имеют нормальных условий для существования.
Развивающиеся страны характеризуются некоторыми признаками:
экономическое развитие существенно отстает от уровня производства развитых стран;
более половины населения живут в антисанитарных условиях, порядка 250 млн человек – в трущобах;
отсутствует медицинская
порядка 2 млрд людей пользуются опасной для здоровья водой и т.д.
Преодолеть отсталость мешают следующие факторы:
Как правило, развивающиеся страны – это аграрные страны, на долю которых приходится более 90% населения. Однако они не могут обеспечить себя полностью продовольствием, так как рост населения превышает прирост производства продовольствия.
Необходимость развивать промышленность, осваивать новые технологии, сферу услуг претендует на участие в мировой торговле, что оказывает деформирующее воздействие на другие страны.
Использование традиционных источников энергии: сжигание различной органики, древесины; использование физической силы животных. Все это не позволяет значительно повысить производительность труда в промышленности, сельском хозяйстве, в сфере услуг и на транспорте.
Полная зависимость от мирового рынка.
Постоянно растущий долг развитым странам.
б) Сокращение численности населения с течением времени в регионе переписи, известное как депопуляция, может быть вызвано несколькими причинами: низкая рождаемость (наряду с ограниченной иммиграцией), массовая эмиграция, болезни, голод и войны.
Відповідь: Африканський континент є домом для різних видів тварин. В африканській савані, яка прославилася і стала відомою у якості середовища існування незліченної кількості тварин, вже мільйони років тому жили перші люди. Трава тут росте дуже швидко, і це притягує сюди величезну кількість рослиноїдних тварин, починаючи від дрібних гризунів, зайців і закінчуючи зебрами. Тому тут багато і хижаків, що харчуються цими тваринами.
Постійні дощі савани стали причиною утворення густих тропічних лісів. В них вже не так часто можна зустріти травоїдних, але є багато різних видів мавп і таких рідкісних тварин, як, наприклад, окапі, яких вчені знають лише з початку 20 століття, або африканський павич, відкритий тільки в 1937 році. Північніше і південніше савани води недостатньо, щоб там могла рости трава. В Африці розташовані три великі африканські пустелі: Сахара, Наміб і Калахарі. Вони здаються млявими, однак тут знаходять притулок багато комахи, плазуни, птахи і ссавці, які з'являються тільки вночі, щоб полювати і здобути їжу. Крім того, тут на диво багато земноводних, хоча вони і розмножуються тільки у воді.
Пояснення:
Очень коротко
Ко́рисні копа́лини України — корисні копалини в межах України.
Україна належить до провідних мінерально-сировинних держав світу. Поєднання різновікових (від архею до кайнозою) структурних елементів, що сформувалися внаслідок впливу всіх властивих становленню земної кори процесів, зумовило широкий діапазон корисних копалин, що становлять мінерально-сировинну базу країни. На початок XXI ст. Україна, яка займала всього 0,4 % земної суші і де проживало 0,8 % населення планети, мала в своїх надрах 5 % мінерально-сировинного потенціалу світу[1][2][3].
Станом на 1 січня 2019 р. в Україні налічувалося 2233 родовища горючих корисних копалин, 147 — рудних, 4676 — нерудних, 1705 родовищ підземних вод, лікувальних грязей та ропи[4].
В Україні у значних обсягах видобувалося кам'яне вугілля (2 % світового видобутку), залізні та марганцеві руди (4 % та 10 % відповідно), графіт (4 %), каолін (18 %), уранові (2 %), титанові, цирконієві руди, германій, нерудна металургійна сировина, сировина для виробництва будівельних матеріалів та ін.
На час проголошення Україною незалежності мінерально-сировинний комплекс забезпечував близько чверті валового національного продукту, із видобуванням та використанням корисних копалин було пов'язано близько половини промислового потенціалу країни та до 20 % її трудових ресурсів.
Від реалізації мінерально-сировинної продукції (у першу чергу, чорних металів та виробів із них) Україна отримувала близько третини експортного виторгу.
Однак у 90-х роках XX-го ст. внаслідок скорочення обсягів геологорозвідувальних робіт (утричі—вчетверо) приріст розвіданих запасів більшості важливих корисних копалин перестав компенсувати їх видобуток.
Вартість розвіданих запасів на початок XXI ст. становила 150—200 тис. доларів США на душу населення[5].