М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
voinabeskonechnosti
voinabeskonechnosti
13.09.2021 06:28 •  География

10. Проанализируйте информацию, представленную в инфографике, после ответь на вопросы: Определите проблему, о которой идет речь в инфографике
Причины возникновения данной проблемы (не менее 3)

с) Пути решения данной проблемы (не мене 2) (ваши идеи)


10. Проанализируйте информацию, представленную в инфографике, после ответь на вопросы: Определите пр

👇
Открыть все ответы
Ответ:
EtoBolshayaProblema
EtoBolshayaProblema
13.09.2021

Объяснение:

кольорова металургія України, порівняно з виробництвом чорних металів, в Україні розвинута менше і представлена лише деякими її галузями, що зумовлено відсутністю великих покладів руд кольорових металів, але залишатися досить потужним промисловим утворенням. За даними статистики, в галузі налічується більше 60 підприємств різних форм власності, а завдяки позитивній кон'юнктурі світового ринку кольорових металів, галузь має перспективи подальшого розвитку. Майже 80% продукції підприємств кольорової металургії йде на експорт унаслідок невисокого внутрішнього споживання. Однак з кожним роком ситуація в плані розвитку внутрішнього споживання поступово поліпшується.

Кольорова металургія в Україні представлена комплексом підприємств, які здійснюють видобування, збагачення, металургійну переробку руд кольорових і рідкісних металів, включаючи виробництво сплавів, прокат кольорових металів і переробку вторинної сировини. Характерними рисами кольорової металургії є, по-перше, необхідність і наявна можливість комплексного використання рудної сировини, отримання з неї поряд з основним металом й інших компонентів; по-друге, висока здатність комбінування виробництва з іншими галузями. Наприклад, титаномагнієве виробництво комбінується (поєднується) з випуском титанових білил, хлору, соляної кислоти, емалей; виробництво глинозему та алюмінію з нефелінової сировини варто поєднувати з виробництвом цементу та соди. Виший рівень кооперування кольорової металургії з іншими виробництвами, забезпечує його більший економічний ефект. Підприємства кольорової металургії в своєму розміщенні орієнтуються на сировинний фактор (мідь, нікель, ртуть) та енергетичний (цинк, алюміній, магній).

Сировинна база кольорової металургії України, представлена видобутком різноманітних руд, зокрема, алюмінієвих і таких, що містять в собі титан, цирконій, магній, ртуть, германій, графіт, нікель, золото, уран, скандій і гафній. Знайдені і вивчені родовища таких нетрадиційних для України копалин, як берилій, ніобій, тантал, рідкоземельні метали, мідь, свинець, цинк і молібден.

4,8(87 оценок)
Ответ:
TheMissteress
TheMissteress
13.09.2021

1) Территория 1 104 300 км². Основа эфиопской экономики — низкоприбыльное потребительское сельское хозяйство.

2) Федеративная Демократическая Республика Эфиопия находится в Северо-Восточной Африке.

3) Большая часть территории располагается на Эфиопском нагорье, разделенном узкими равнинами. На западе нагорье переходит в Суданскую пустыню, а на северо-востоке начинается пустыня Денакиль. 

4) Граничит на северо-западе и западе с Суданом, на северо-востоке – с государствами Эритреей и Джибути, на востоке и юго-востоке – с Сомали, на юго-западе – с Кенией.

5) После выхода Эритреи из состава Эфиопии в 1993 г. страна потеряла выход к Красному морю.

4,4(2 оценок)
Новые ответы от MOGZ: География
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ