М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
данил1931
данил1931
26.04.2021 05:51 •  География

Установіть відповідність між назвами гір та їхніми характеристиками: 1 Гімалаї

2 Уральскі гори

3 Карпати

4 Кримскі гори

А За висотою над рівнем моря низькі, за віку молоді

Б Висотою над рівнем моря середні, за віком молоді

В За висотою над рівнем моря високі, за віком молоді

Г За висотою на рівні моря високі, за віком старі

Д За висотою над рівнем моря середні, за віком старі

👇
Ответ:
daimon708
daimon708
26.04.2021

1 Гімалаї  -  В За висотою над рівнем моря високі, за віком молоді

2 Уральскі гори  - Д За висотою над рівнем моря середні, за віком старі

3 Карпати  - Б Висотою над рівнем моря середні, за віком молоді

4 Кримскі гори- А За висотою над рівнем моря низькі, за віку молоді

Объяснение:

Уральские горы - палеозой- герцинская складчатость- старые

Гималаи, Карпаты, Крымские - кайназой - альпийская складчатость - молодые.

Уральские горы -самая высокая вершина - г.Народная - 1895 м ( средние горы - горы высотой от 1000м до 2000м),

Гималаи - самая высокая вершина - г. Джомалунгма - 8848 м ( высокие горы - горы выше 2000м.)

Карпаты - самая высокая вершина - г. Герлаховский штит -   2655 м ( хотя самый высокий пик ближе к высоким горам, но высота всей горной системы колеблется в пределах от 1000м до 2000м, поэтому в целом Карпаты относятся к средним горам)

Крымские горы -самая высокая вершина - г.Роман-Кош - 1545 м ( средняя высота горных цепей  от 300м до 850 м, поэтому относятся к низким горам, хотя есть участки со средней высотой  - от 850м до 1500м)

4,8(100 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
DANA3072005
DANA3072005
26.04.2021

територія - 356,9 тис. км2.населення - 80,767 млн ​​осіб. (2000 р.)столиця - берлін.

ічне положення, загальний огляд

фрн - держава в центральній європі. воно межує ні, бельгією, люксембургом, францією, швейцарією, австрією, чехією, польщею, данією.у розвитку країни важливу роль зіграли особливості егп: розташування її в центрі європи в і економічно високорозвинених держав, на перетині великих транспортних магістралей, приморське положення.в сучасних кордонах німеччина утворилася шляхом об'єднання в жовтні 1990 р двох держав - фрн і ндр - до складу фрн увійшли 5 земель ндр і східний берлін. територія країни в результаті цього зросла на 43%, а населення - на 27%.фрн - парламентська республіка. за территори-ально-політичного устрою - федерація, що складається з 16 земель.виконавча влада в країні належить федеральному уряду, президент виконує в основному представницькі функції.

природні умови і ресурси

  природні умови країни різноманітні. поверхня підвищується в основному з півночі на південь. за характером рельєфу в ній виділяють 4 основні райони: північно-німецькій низовині, середньо-німецькі гори (шварцвальд, швабський альб, франконский альб, рейнські сланцеві гори). баварське плоскогір'я і альпи. на рельєф країни вплинули заледеніння і морські трансгресії.серед країн зарубіжної європи фрн виділяється запасами вугілля (1-е місце) - в основному в рурському, саарську, аахенський басейнах.досить великі родовища природного газу знаходяться на півночі фрн.запаси залізної руди є, але якість їх низька. на півночі німецької низовини знаходяться значні поклади кам'яної солі. є запаси солей калію і магнію.кліматичні умови країни - клімат перехідний від морського до континентального - сприятливі для проживання населення і ведення господарства.велике господарське значення мають річки - рейн, емс, везер, ельба, дунай.близько 30% території покрито лісами, але вони - вторинні, первинні ліси в країні практично не збереглися.

населення

  за населенню фрн посідає перше місце в західній європі. для країни характерно зниження народжуваності та природного приросту населення (особливо в східних землях). коефіцієнти народжуваності і смертності рівні (близько 1%), але чисельність населення зростає за рахунок припливу іммігрантів з південної європи, азії.середня щільність - 227 чол. / км2.переважна більшість жителів - німці, іммігрантів до часу возз'єднання країни налічувалося понад 5 млн. чоловік, їх чисельність збільшується.переважна релігія - християнство (католицизм і протестантство); з інших релігій поширений іслам.рівень урбанізації - 87%.

4,5(83 оценок)
Ответ:
mooziviycom
mooziviycom
26.04.2021
Виды существовать только при небольших отклонениях от оптимальной величины фактора, называются узкоспециализированными, а выдерживающие значительные изменения фактора – широкопри К узкоспециализированным видам относятся, например, организмы пресных вод, нормальная жизнь которых сохраняется при низком содержании солей в среде. Для большинства обитателей морей, наоборот, нормальная жизнедеятельность сохраняется при высокой концентрации солей в окружающей среде. Отсюда пресноводные и морские виды обладают невысокой экологической пластичностью по отношению к солености. В то же время, например, трехиглой колюшке свойственна высокая экологическая пластичность, так как она может жить как в пресных, так и в соленых водах.
Наследственная изменчивость
Естественный отбор
Борьба за существование
4,6(75 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: География
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ