1 - За умовами залягання — пластові, жильні та ін. За промисловим використанням виділяють такі групи корисних копалин: металічні (рудні), неметалічні (нерудні), горючі (паливні) й гідромінеральні. За значенням корисні копалини поділяються на загальнодержавного і місцевого значення.
2 - За промисловим використанням виділяють такі групи корисних копалин: металічні (рудні), неметалічні (нерудні), горючі (паливні) й гідромінеральні. За значенням корисні копалини поділяються на загальнодержавного і місцевого значення.
3 - не знаю сори
4 - В Україні у значних обсягах видобувалося кам'яне вугілля (2 % світового видобутку), залізні та марганцеві руди (4 % та 10 % відповідно), графіт (4 %), каолін (18 %), уранові (2 %), титанові, цирконієві руди, германій, нерудна металургійна сировина, сировина для виробництва будівельних матеріалів та ін.
5 - Найбільш поширені корисні копалини нашого краю – це будівельні матеріали осадового походження (піски, глини, крейда, вапняки, мергелі) та природний газ. Горючі корисні копалини – це природні сполуки, що мають здатність горіти і використовуються в народному господарстві як джерела теплової енергії.
1)
Естественная убыль населения в 2019 году стала рекордно высокой за 11 лет, следует из подсчетов Росстата. Приток мигрантов не компенсирует ее, численность населения России, как и в году, сократится.
2. Механический прирост населения это разность между числом прибывших на какую-либо территорию и числом выбывших из нее за определенный срок
3.
В отношении России оптимистичный сценарий ООН предполагает увеличение населения до 147,3 млн человек к 2050 году. Согласно пессимистичному прогнозу, численность населения РФ за этот период сократится до 124,6 млн человек.