Константин Дмитриевич Бальмонт
К. Д. Бальмонт. Портрет работы Валентина Серова (1905)
К. Д. Бальмонт. Портрет работы Валентина Серова (1905)
Имя при рождении
Константин Дмитриевич Ба́льмонт
Псевдонимы
Б-ъ, К.; Гридинский; Дон; К.Б.; Лионель[1]
Дата рождения
3 (15) июня 1867[2][3]
Место рождения
деревня Гумнищи, Шуйский уезд, Владимирская губерния, Российская империя[4]
Дата смерти
23 декабря 1942[5] (75 лет)
Место смерти
Нуази-ле-Гран, Франция
Гражданство
Российская империя, РСФСР, Франция
Род деятельности
поэт-символист
переводчик
эссеист
Направление
символизм
Жанр
элегия
Язык произведений
испанский и русский[3]
Дебют
Под северным небом
Автограф
Подпись
Объяснение:
Могу только так
Мені наснилося, що я з друзями досліджую центр Землі. І що ми вирушаємо туди в експедицію на дивовижному апараті, який проходить крізь матерію. Як у казці, де чарівники можуть проходити невидимкою крізь стіни, так і ми проїжджали крізь земні шари. Тільки, напевно, наш апарат проходив до центру Землі через паралельне вимір. Може бути, такі види транспорту придумають в майбутньому.
Спочатку ми пройшли через шар твердої земної кори. Пірнули в океані, тому що тут земна кора найтонша, і вгризлісь в товщу землі і каменю. На нашому апараті це зайняло півгодини. Пройшли ми близько 12 км, тому що будь-якому апарату, навіть супервисокою швидкості і потужності, складно проходити крізь земну кору. Надтверді гранітні плити проходили за ілюмінатором нашого корабля.
Потім настала черга земної мантії. Тут за бортом корабля ставало все гарячіше – адже мантія нагріта від 500 до 4000 градусів! Якби наш корабель не був зроблений з суперміцного матеріалу, ми давно б згоріли!
Ми пройшли її за чотири години – цілих дві з половиною тисячі кілометрів! Це вже магма, тобто застигла розпечена лава каменів!
І на кордоні з земним ядром ми зупинилися. Далі вивчити нічого було не можна, тому що перед нами стояло полум’я, маса розпечених гірських порід і газу температурою в шість тисяч градусів.
Объяснение:
Александр III Миротворец — Император Всероссийский, царь Польский и великий князь Финляндский (1845—1894).
Во всем свете у нас только два верных союзника — наша армия и флот. Все остальные, при первой возможности, сами ополчатся против нас.
Антон Деникин — Командующий фронтом, генерального штаба генерал-лейтенант; позднее Временно исполняющий обязанности верховного правителя России со стороны Белого движения (1872—1947).
Русский не тот, кто носит русскую фамилию, а тот, кто любит Россию и считает её своим отечеством