М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Италия13
Италия13
23.09.2020 14:28 •  География

Расскажите об особенностях циклональной или анти- циклональной погоды?

👇
Ответ:
muzaparovakamil
muzaparovakamil
23.09.2020

Циклональная погода зимой характеризуется увеличением облачности, осадками и повышением температуры воздуха 

Антициклональная - уменьшением облачности (или воообще безоблачной погодой), прекращением осадков и снижением температуры.

4,7(62 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Jinx2002
Jinx2002
23.09.2020

термін метод (від грецького metodos) у широкому розумінні -шлях до чогось, тобто спосіб соціальної діяльності. поняття методологія у філософії має два значення: перше - система способів, заходів і операцій, що застосовують у науці та інших сферах діяльності; друге - вчення про систему, теорія методу. методологія -метанаукове дослідження, спрямоване не на об'єкт, а на знання про об'єкт, тобто на методи і засоби, за яких здобуте. основне призначення методології - здійснювати критичні функції у ставленні до науки. така традиція закладена німецьким філософом ім-мануїлом кантом. на думку іммануїла канта, перед методологією стоїть завдання не просто описувати пізнавальний процес, а визначати можливості здобуття нового знання. іммануїл кант сформулював питання, що мають методологічне значення і в сучасних умовах «як можливе теоретичне природознавство? »; «як можливе загальне і необхідне знання? »; «які умови реалізації спадкоємності у пізнанні? ». така суть методологічного підходу до пізнання. методологія тому не може бути дескриптивною (описувальною) або нормативною (пропонованою), її завдання полягає в тому, щоб з позицій минулого досвіду наукового знання, його історії аналізувати сучасний стан наукового пізнання, і на цій підставі прогнозувати дальший розвиток, усвідомлюючи, що будь-яке таке прогнозування має сугубо ймовірний і евристичний характер.

у сучасній філософії проблеми методу і методології обговорюються у філософії науки, системному підході, синергетиці, феноменології, структуралізмі та ін. питання соціальної методології досліджуються також у герменевтиці (ганс , генріх ріккерт та і сучасна методологія уникає крайніх оцінок методологічних програм або абсолютизації будь-якої з них, що мало місце у минулому. багатьма дослідниками обґрунтовується методологічний плюралізм (тобто різні методологічні підходи). в сучасній науці склалася багаторівнева концепція методологічної теорії, що включає діалектику (від грецького веду розмову, сперечаюсь) - вчення про загальні закони розвитку природи, суспільства і пізнання, метафізику (те, що йде після фізики); на відміну від старої метафізики, нова визнає загальний зв'язок явищ і займається пошуками оптимальних засобів тлумачення розвитку. в арсеналі сучасної методології також є принцип соціальної обумовленості пізнання, соціокультурний детермінізм, тобто наука розглядається як підсистема культури, ураховуються суб'єктивні параметри пізнавального процесу, редукціонізм (відсовування назад), еволюціонізм, синергетика та ін. провідні ідеї синергетики: системність, цілісність світу і наукового знання про світ, спільність закономірностей розвитку матеріальної і духовної організації, нелінійність (багатоваріантність і необоротність), глибинні взаємозв'язки хаосу і порядку, новий образ світу, безперервно виникаючого та ін.[2, c. 56-57]

4,7(3 оценок)
Ответ:
stupinaksp029hy
stupinaksp029hy
23.09.2020

1.Какие силы формируют рельеф земной поверхности?Это внутренние силы (землетрясения,вулканизм) и внешние силы (выветривания,текучие воды,деятельность человека).

2.Какие черты характерны для горного рельефа? Расчленённые неровности земной коры ( горы,хребты,кряжи,предгорья).

3.Назовите характерные черты высокогорий.Низкое атмосферное давление,низкая температура воздуха,повышенная солнечная радиация.

Какие современные рельефообразующие процессы преобладают в высокогорных районах?Гравитационные (оползни,осыпи,обвалы),криогенные (ледники),гляциальные (деятельность ледников),нивальные (разрушительное действие снега).

4.Составьте описание географического положения Кавказских гор.

  Кавказские горы расположены в Евразии на границе Европы и Азии.Они расположены к востоку от 0 меридиана и к северу от экватора.

Горы расположены к западу от Каспийского моря,к востоку от Чёрного моря,к югу от Русской равнины и к северу от Армянского нагорья.

  Горы вытянуты с северо-запада на юго-восток на 1100 км.Самая высокая точка-гора Эльбрус 5642 м.

4,6(98 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: География
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ