М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Дайте короткие ответы на вопросы! 1. Розкажіть про будову земної кори Антарктиди.
2. Чому рельєф Антарктиди називають «двоповерховим»?
3. Клімат Антарктиди називають суровим. Що означає це поняття?
4. Які вітри утворюються в Антарктиді?
5. Розкажіть про внутрішні води материка.

👇
Ответ:
маша3047
маша3047
22.11.2021

20303293959+1

Объяснение:

ответ 1038438293959

4,5(96 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
antoncezame
antoncezame
22.11.2021
Чорні метали Завдяки наявності в межах України унікальної сировинної бази залізних і марганцевих руд вона входить до числа країн з найбільш розвинутою чорною металургією, зародження і становлення якої припадає на кінець ХІХ і початок ХХ століття.
Гірничо-металургійний комплекс (ГМК) України виконує важливу роль в народному господарстві, забезпечуючи приблизно 27 % загального обсягу промислового виробництва країни, до 10 % податкових відрахувань до бюджету і більше 40 % валютних надходжень: у 2007 р. експорт продукції ГМК (руди, концентрати, чорні та кольорові метали і вироби з них) склав 21 751 млн дол. або 83,6 % від загального обсягу експорту мінерально-сировинної продукції і 43,3 % від усього експорту України. Внесок ГМК у ВВП України складає приблизно 25 %.
ГМК об'єднує 365 підприємств і організацій всіх форм власності, в т. ч. 15 металургійних комбінатів і заводів, 7 трубних заводів, 10 підприємств металовиробів, 13 коксохімічних заводів, 17 заводів по випуску вогнетривів, 26 гірничорудних підприємств, 3 феросплавні заводи, 70 підприємств по випуску кольорових, рідкісних і благородних металів, а також ремонтно-будівельні організації, науково-дослідні і проектно-конструкторські інститути. За обсягами виробництва чавуну і сталі ГМК України займає 7-е місце у світі і 3-е місце серед експортерів.
4,5(49 оценок)
Ответ:
Redsizzurp
Redsizzurp
22.11.2021

1. З паливних ресурсів вирізняються запаси нафти та природного газу. За їх покладами Африка поступається Азії та Америці. Понад 90% запасів кам'яного вугілля Африки сконцентровано в південній частині материка. Так, близько 80% покладів припадає на ПАР, решта 10% - на Зімбабве. ПАР посідає 5-те місце у світі за покладами кам'яного вугілля. Там сконцентровано понад 10% його світових запасів, у т. ч. антрацитів. Мідним поясом Африки. Крім міді ці руди містять кобальт, свинець, цинк, уран. З нерудних ресурсів особливе значення мають африканські алмази, як технічні, так і ювелірні. Серед африканських країн бідними на мінеральні ресурси вважаються Чад, Судан, Центрально-Африканська Республіка та ряд інших країн.

Водні ресурси. В Африці водні ресурси розподілено вкрай нерівномірно.

Земельні ресурси. В Африці земельні ресурси достатньо обмежені.

У більшості субрегіонів Африки частка орних земель у структурі земельного фонду менша за середньосвітовий показник.

Лісові ресурси. Африка має 17% усіх лісових масивів планети.

Рекреаційні ресурси. Своїми природно-рекреаційними та культурно-історичними ресурсами відомі країни Північної Африки. Це морські узбережжя.

2. Загальними рисами населення Африканського регіону є дещо спадаючий «демографічний вибух», велике етнічне розмаїття та переважання сільського населення.

Система розселення. Незважаючи на стрімке зростання кількості населення Африки, його середня густота мала - 39,6 осіб/км2.

Урбанізаційні процеси. За рівнем урбанізації Африка поступається всім іншим регіонам світу. Її середній показник становить 43,5%. Однак темпи урбанізації в регіоні найвищі.

Африка має найменші показники, що характеризують економічний розвиток міст.

Найбільш урбанізованими є арабські країни Північної Африки: Лівія (78,4%), Алжир (70,1%), Туніс (66,6%).

Нині в Африці є 36 міст-мільйонерів. Навколо великих міст сформувалися великі міські агломерації.

До категорії світових міст в Африці відносять Йоганнесбург і Кейптаун (ПАР), Каїр (Єгипет), Порт-Луї (Маврикій), Касабланка (Марокко), Лагос (Нігерія), Найробі (Кенія), Туніс (Туніс).

4,5(96 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: География
Полный доступ к MOGZ
Живи умнее Безлимитный доступ к MOGZ Оформи подписку
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ