Засуха — Природное явление, встречается лишь только в жарких странах. Приведём примеры материка, в котором встречается засуха: В Африке, особенно в Северной. Из-за засухи, люди, не могут выращивать сельскохозяйственные культуры. Из-за сильной засухи почва становится сухой, и урожаи гибнут. Это может привести к гибели животных и людей.
Почему бывает засуха?Засуха бывает, когда из-за долгого отсутствия дождей в почве возникает недостаток влаги. Вот уже много лет в районе Сахеля в Африке страдают от почти непрекращающейся засухи. Люди там не могут выращивать сельскохозяйственные культуры и кормить домашних животных; несколько тысяч людей и животных погибло, в результате засухи
С а х е л ь — полоса полупустынь к югу от Сахары
Объяснение:
Але найбільший обсяг виробництва припадає на металургію. Так, в 2002 році на металургійну промисловість припало 47% (з урахуванням продукції машинобудування) від всього обсягу промислового виробництва, з яких 55% пішло на експорт. Ця галузь укупі з машинобудуванням довгий час "з'їдала" більшу частину (майже 80% у 2002 році) всіх державних інвестицій, що спрямовуються на НДДКР в Фінляндії. І треба відзначити, така політика дала свої результати - зараз майже половина міді і третина нікелю на планеті виробляється за фінськими технологіями. У металургії задіяно майже близько 15 тисяч чоловік (хоча всього три роки тому їх чисельність становила 17 тисяч). Найбільші металургійні компанії Фінляндії - концерни "Оутокумпу" і "Рууккі" (колишній "Раутарууккі").
Основні ринки збуту продукції фінської металургії знаходяться в країнах ЄС. Тут збувається 55% від обсягу виробництва. Ще 25% вивозиться в Північну Америку і на Далекий Схід. Найбільші споживачі фінського металу - Німеччина (12%), Швеція (12%), США (9%). На частку Росії припадає менше 4%, в цьому плані наша країна поступається Великобританії (4%) і Франції (4%). На рівні з Росією знаходиться Китай і Естонія.+
Каменный уголь образуется из продуктов разложения органических остатков растений, подвергшихся изменениям (метаморфизму) в условиях высокого давления окружающих пород земной коры и сравнительно высокой температуры.