Група 2:Українці успадкували риси населення доби Русі[1]. Ранньосередньовічний відлік етногенезу майбутньої нації, котрий обґрунтували зокрема Грушевський, Бжеський та Залізняк, є переважаючим у науковому середовищі XXI ст.
У той же час, на думку окремих істориків, зокрема, Смолія, котрий (услід за тезами Погодіна) зазначив, що варто відрізняти етногенез від формування української нації, яке відбулося у XVI столітті з української народності[2][3].
За визначенням соціолога О. В. Нельга, етногенез — це сукупність соціально-історичних та духовно-культурних процесів, що призводять до виникнення етнічного як явища і зумовлюють його подальший розвиток[4]. Вік народу визначається тривалістю його безперервного етнокультурного розвитку[5].
1)российская федерация
1.2) наше государство называют многонациональным, потому что на территории России проживают различные этносы-нации, народной и, национальные и этнографические группы.
1.3)большую часть населения составляют русские(80%), остальной процент составляют -татары(3,8%), украинцы(3%) и т. д.
люди разных национальностей отличаются внешними признаками, такими так разрез глаз, размер носа, расположение глаз и т. д.
2) украинцы- восточнославянский народ, проживающий в некоторых частях России