М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
urbutite71
urbutite71
20.03.2023 23:59 •  География

Укажіть головні особливості розміщення центрів виробництва транспортних засобів
в Україні.​


Укажіть головні особливості розміщення центрів виробництва транспортних засобівв Україні.​

👇
Ответ:
RokiFoki
RokiFoki
20.03.2023

это новый кадиллак май бро

Объяснение:

да-да

4,4(12 оценок)
Ответ:
nata960
nata960
20.03.2023

Машинобудування України або машинобудівна промисловість України (англ. Machine industry) — найважливіша комплексна галузь обробної промисловості України, яка включає проєктування, виробництво й експлуатацію машин та інструментів.

Загальна характеристика

Галузева структура машинобудування за вартістю продукції (Україна)[1]

Галузі

Частка, %

Сільськогосподарське машинобудування 18.4

Автомобільна промисловість 14.7

Електротехнічна промисловість 13.7

Важке і транспортне машинобудування 12.3

Приладобудування, виробництво засобів автоматизації та керування 8.2

Верстатобудівна та інструментальна промисловість 8

Будівельно-шляхове та комунальне машинобудування 6.7

Хімічне та нафтове машинобудування 6.9

Машинобудування для легкої та харчової промисловості 5.5

Машинобудування для тваринництва та кормовиробництва 4.2

Енергетичне машинобудування 1.4

Галузі загального машинобудування України станом на 01.01.2008 р. нараховують більше 1000 підприємств різних форм власності та призначення.

Галузева структура машинобудування дуже різноманітна. Важливі та найбільш розвинуті такі його ланки, як важке, транспортне, сільськогосподарське машинобудування, верстатобудування, приладобудування, радіотехнічне та електротехнічне виробництво, обладнання для інших галузей промисловості, особливо хімічної та харчової.

Вартість основних засобів машинобудування України за 2001—2007 рр. збільшилась на 39 088 млн ₴ та у 2007 р. становила 89 678 млн ₴, це майже 14 % вартості основних засобів промислового комплексу. Хоча вартість введених у дію основних засобів у 2007 р. була в 6 разів більша від вартості ліквідованих основних засобів, але ступінь зносу основних засобів все одно був найбільшим за 6 останніх років і становив 68,9 %.

Інноваційна активність у галузі недостатня. Лише близько 14 % підприємств здійснюють інноваційну діяльність, хоча працює значна кількість наукових і конструкторських організацій. У 2005 р. впроваджено лише 1273 нових технологічних процеси, в 2006 р. та 2007 р. цей показник скоротився майже вдвічі і становив відповідно 798 та 755 нових технологічних процесів. З цих нових технологічних процесів лише половина є ресурсозбережні та безвідходні. Однією з основних причин низької інноваційної активності є незначні обсяги фінансування. Обсяг фінансування інноваційної діяльності промисловості з кожним роком зростає, якщо у 2003 р. цей показник дорівнював 3059,8 млн ₴, то у 2007 р. він дорівнював 10 821 млн ₴. У машинобудуванні обсяг фінансування інноваційної діяльності в 2007 р. становив 2573,507 млн ₴, в тому числі лише за рахунок державного бюджету 78,137 млн ₴ (3 %).

4,6(17 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Vlad584q
Vlad584q
20.03.2023
Здравствуйте!
Вы спрашиваете про один из элементов "Общей циркуляции атмосферы", который изучается в Метеорологии. Для полного ответа на Ваш вопрос потребуется "кратко изложить" несколько больших глав из соответствующих учебников, поэтому полный ответ здесь практически невозможен! Можно лишь кратко сообщить физическую сущность происходящего процесса. Кроме того, распределение атмосферного давления и воздушных потоков в атмосфере тесно взаимосвязаны между собой, и поэтому они должны рассматриваться только совместно!
Дело в том, что в связи с поступлением значительно бОльшего количества тепла на экватор по сравнению с более высокими широтами (из за разной высоты Солнца над горизонтом) температура воздуха вдоль экватора и тропиков существенно выше и это обеспечивает сильный прогрев воздуха и конвективный подъём воздушных масс верх (см. прилагаемую схему) . Поэтому в низких широтах давление ниже и на больших высотах возникает как бы «избыток» воздуха. В это же время в высоких широтах (вблизи полюсов) наоборот, за счет значительного охлаждения поверхности от уходящего инфракрасного излучения, и малого поступления солнечной радиации, происходит значительное охлаждение поверхности и поэтому воздушные массы в нижних слоях атмосферы резко уменьшаются в объёме и поэтому в высоких широтах давление у Земли увеличивается, на высотах возникают нисходящие воздушные токи.
Соответственно, в связи с возникающим «избытком» массы воздуха над низкими широтами (вдоль экватора и тропиков) и его «недостатком» над высокими широтами и возникают глобальные «компенсационные» потоки на высотах от экватора к полюсам, что и составляет «большой цикл» Общей циркуляции атмосферы.
4,5(99 оценок)
Ответ:
olgaslizova
olgaslizova
20.03.2023

1)На большей части Южной Америки климат субэкваториальный и тропический, с хорошо выраженными сухими и влажным сезонами; на Амазонской низменности — экваториальный, постоянно влажный, на юге материка — субтропический и умеренный.

2)Крупнейшие реки Южной Америки - Амазонка, Парана, Ориноко, Апуре, Арагуая, Магдалена, Мадейра, Парагвай, Рио-Негро, Сан-Франциску, Тапажос, Укаяли, Шингу  

Крупнейшие озера Южной Америки - Лаго-Архентино, Вьедма, Лагоа-Мирин, Маракайбо, Мар-Чикита, Поопо, Титикака, Буэнос-Айрес

Объяснение:

4,6(16 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: География
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ