М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
хранитель7
хранитель7
20.09.2021 02:32 •  География

ІІІІІ С од
5. Раскройте причинно-следственные связи между историческими
событиями и явлениями:
а) Великие географические открытия — первоначальное накопление
капитала;
б) огораживания в Англии — формирование рынка наемной рабочей
силы;
в) идеи эпохи Просвещения — создание независимого буржуазного
государства в Америке.
ции в Нидерландах, Англии, Северной Америке​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
shchevelevn
shchevelevn
20.09.2021

Відповідь:

Економічно активне населення — це частина населення обох статей, яка протягом певного періоду забезпечує пропозицію своєї робочої сили для виробництва товарів і надання послуг.

Зайняті економічною діяльністю — це особи у віці 15 — 70 років, які виконують роботи за винагороду за наймом на умовах повного або неповного робочого часу, працюють індивідуально (самостійно) або в окремих громадян-роботодавців, на власному (сімейному) підприємстві, безоплатно працюючі члени домашнього господарства, зайняті в особистому підсобному сільському господарстві, а також тимчасово відсутні на роботі. Зайнятими за цією методикою вважаються особи, які працювали протягом тижня не менше 4 годин (в особистому підсобному господарстві — не менше 30 годин) незалежно від того, була це постійна, тимчасова, сезонна, випадкова чи інша робота.

Безробітні, (у визначенні МОП) — це особи у віці 15 — 70 років (як зареєстровані, так і незареєстровані в державній службі зайнятості), які одночасно задовольняють трьом умовам: не мають роботи (прибуткового заняття), шукають роботу або намагаються організувати власну справу, готові приступити до роботи протягом наступних 2 тижнів. До цієї категорії відносяться також особи, що навчаються за направленнями служби зайнятості, знайшли роботу і чекають відповіді або готуються до неї приступити, але в цей час ще не працюють.

Міжнародна організація праці рекомендувала систему класифікації, згідно з якою населення поділяється на економічно активне та економічно неактивне.

Поняття економічна активність можна застосовувати до населення, групи чи особи й за межами 15 — 70 років. Обмеження вказаними віковими рамками в методології обстеження населення з питань економічної активності пояснюється методологічно-статистичними причинами: у молодших за 15 та старших за 70 вікових групах рівень економічної активності статистично не значний, тому населення такого віку не обстежується.

Економічна активність — це прагнення працездатної людини застосовувати на практиці свої здібності, знання, вміння, навички, компетенції з метою отримання доходу. Реалізація такого прагнення виражається в зайнятості економічною діяльністю, а не реалізація — у безробітті.

Пояснення:

4,4(22 оценок)
Ответ:
Саня111178
Саня111178
20.09.2021
Уральский экономический район (Урал) делится на два сельскохозяйственных района. Северный — ле­сопромысловый регион — специализируется на молочном скотоводстве, выращивании ржи, ячменя, овса, овощей, льна, клевера. Южный, распо­ложенный в степной зоне, — зерновой регион, выделяется развитием мясо-молочного скотоводства, свиноводства, тонкорунного овцеводства, козоводства (Оренбургская область), производством яровой пшеницы, проса, подсолнечника, сахарной свёклы (Башкирия) и развитым пчело­водством (Башкирия). Вокруг крупнейших городов Урала распространён пригородный тип сельского хозяйства.
На Урале следует уделять внимание решению следующих проблем: комплексному загрязнению земли, воды и атмосферы, в том числе и ра­диационному, переводу металлургического комплекса на современные материало- и энергосберегающие производства, использованию безотходной технологии производства, решению проблемы конверсии и возрождения военно-промышленного комплекса, комплексного развития аграрно-промышленного комплекса.
4,4(24 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: География
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ