Відповідь:
В 1см - 250 м
Пояснення:
Числовий масштаб — це відношення чисел (дріб), чисельник якого - одиниця, а знаменник — число, що показує, у скільки разів на плані чи карті зменшені реальні відстані. Наприклад, наше відношення 1:25000 показує, що на плані всі лінійні розміри зменшені в 25000 разів. Тобто, якщо на карті масштабу 1:25 000 виміряний відрізок має довжину 1 см, то йому на місцевості відповідає лінія довжиною 25 000 см.
Іменований масштаб - словесне пояснення величини масштабу, зазвичай у більш зручних величинах, щоб уникнути додаткових обчислень.
На нашому прикладі це може виглядати так:
1) в 1 см - 25 000 см;
2) в 1 см - 250 м;
3) в 1 см - 0,25 км.
Погодьтесь, що найлегшим та найзручнішим варіантом для сприйняття буде варіант №2 (в 1 см - 250 м), це і буде наша відповідь.
На всяк випадок нагадую, що в 1м - 100см, а в 1 км - 1000 м - 100 000 см
Забру́днення океа́нів — пов'язаний із надходженням до його акваторії значної кількості антропогенних забруднювальних речовин (нафтові вуглеводи, біогенні речовини, пестициди, важкі метали, радіонукліди та ін.).[1]
Під «забрудненням океану» розуміється пряме або побічне надходження речовин чи енергії в морське середовище, що несуть такі негативні впливи, як завдання шкоди живим ресурсам, небезпека для здоров'я людей, перешкоди морській діяльності, включаючи рибальство, погіршення якості морської води.[2]
Океа́ния — собирательное название обширного скопления островов и атоллов в центральной и западной частях Тихого океана[1][2]. Границы Океании условны. Западной границей принято считать остров Новая Гвинея, восточной — остров Пасхи. Как правило, в Океанию не включают Австралию, а также острова и архипелаги юго-восточной Азии, Дальнего Востока и Северной Америки. В разделе географии, страноведение, Океанию изучает самостоятельная дисциплина — океанистика.