Конго і Амазонки мають багато спільного.
Річки екваторіальні, як, Амазонка і Конго, мають постійний режим внаслідок відсутності сухого періоду, хоча на них і впливають притоки з Басейни обох річок досить изометричны, тобто не витягнуті по довжині. Але на фізичній карті басейн Амазонки майже весь зелений, тобто це низовина. З низьким рельєфом басейну Амазонки пов'язане поширення по Амазонці припливної хвилі на 1400 км. А басейн Конго, в основній своїй частині теж рівнинний, підведене, до океану річка спускається, утворюючи водоспади. Це створює труднощі для судноплавства. Тим часом по Амазонці океанські судна заходять на 1700 км, до Манауса.
Макрорегио́н (от др.-греч. μακρός — «большой», лат. regio — «область») в общем случае — географический ареал, объединяющий в группу несколько соприкасающихся друг с другом (то есть сопредельных) регионов, совокупно обладающих общими чертами, особенностями[1].
Для каждого макрорегиона эти черты — в зависимости от контекста — могут быть физико-географическими, природными, историческими, геополитическими, административно-правовыми, экономическими, торговыми, социальными, культурными, этноконфессиональными, демографическими, туристическо-рекреационными или иными, а зачастую — совокупностью всего или части перечисленного.
Объяснение:
Подписайтес
А) в 1998 г.
Объяснение:
А) в 1998 г